Bydgoszcz
7C
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h SE
H 7 • L 6
9C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
9C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleParaliż na Jagiellońskiej. Dwa groźne zderzenia w ciągu kilku minut! [ZDJĘCIA]
rondo jagiellonow - andruszczenko 4
18.07.2019 | 08:50

Paraliż na Jagiellońskiej. Dwa groźne zderzenia w ciągu kilku minut! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu:

Fot.

Dwa zdarzenia drogowe miały rano miejsce w okolicach ul. Jagiellońskiej. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Ok. godz. 8 na rondzie Jagiellonów, na zjeździe w al. 3 Maja, doszło do zderzenia autobusu linii 52P o numerze bocznym 891 z osobowym peugeotem. Na razie nie są znane przyczyny zdarzenia. Na miejsce przybyły między innymi motocykl pogotowia ratunkowego, karetka i straż pożarna. Służby ratownicze informują o dwóch osobach poszkodowanych – jednej z osobówki i jednej z autobusu. Policja kieruje ruch objazdem w al. 3 Maja.

Co więcej, o godz. 8:10 na skrzyżowaniu Jagiellońska/Ogińskiego doszło do zderzenia straży pożarnej i samochodu osobowego, co jeszcze utrudniło sytuację. Wóz jechał na interwencję do wypadku na rondzie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Korki w stronę ronda zaczynają się już na wysokości ul. Łużyckiej.

INFORMACJE DROGOWE Z BYDGOSZCZY NAJSZYBCIEJ ZNAJDZIESZ W NASZYM SERWISIE TRAFFIC

Autobusy kursują z opóźnieniami. Pojazdy linii nr 55 z pętli Skorupki jeżdżą objazdem al. Ossolińskich, pl. Weysenhoffa, Paderewskiego i 3 Maja. Pomijany jest przystanek Jagiellońska/Piotrowskiego. Linia S1 także jeździ objazdem, ale bez pomijania przystanków.

Problemy dotyczą także autobusów PKS. – Do chwili udrożnienia pasa ruchu nasze autobusy będą jechały objazdem ulicami Ogińskiego – al. Powstańców Wielkopolskich – Paderewskiego – Staszica – 3 Maja do Ronda Jagiellonów. W następstwie  czasowo wyłączone zostają przystanki „Jagiellońska-FOCUS” oraz „Jagiellońska-Piotrowskiego” – informuje przewoźnik.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści