Bydgoszcz
14C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 8km/h WNW
H 14 • L 12
10C
Sob
12C
Nd
15C
Pon
17C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePędził na Fordońskiej o 76 km/h za szybko. Policjanci zabrali mu prawo jazdy [WIDEO]
policja bydgoszcz
10.04.2018 | 13:55

Pędził na Fordońskiej o 76 km/h za szybko. Policjanci zabrali mu prawo jazdy [WIDEO]

Prawo jazdy straciło dwóch kierowców.

Na zdjęciu: Policjanci namierzyli na Fordońskiej kierowcę jadącego 126 km/h.

Fot. mat. prasowe KWP

Dwóch kierowców zostało namierzonych na przekroczeniu prędkości. Wykroczenia zarejestrowała policyjnym wideorejestratorem bydgoska drogówka. Obaj stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Kierowcy wpadli na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Najpierw mundurowi zauważyli chryslera pędzącego w kierunku Fordonu. Jadąc za nim zaczęli mierzyć mu prędkość. Na wysokości ulicy Traktorzystów miał na liczniku 126km/h, a w tamtym miejscu obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Samochód został zatrzymany. Funkcjonariusze ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 pkt karnymi.  Za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym o 76 km/h mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Tego samego dnia na ulicy Fordońskiej zatrzymany został też drugi kierowca. Bydgoszczanin przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h (103 na 50). Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Pędził na Fordońskiej o 76 km/h za szybko. Policjanci zabrali mu prawo jazdy [WIDEO]