Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 10km/h WNW
H 0 • L -2
0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPerłowe gody Maszy i Piotra Grabanów [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: VIP

30-lecie ślubu obchodzili Masza i Piotr Grabanowie. Piotr to współwłaściciel wielkiej ogólnopolskiej sieci hurtowni instalacyjnej BIMs Plus, a w ramach pasji motocyklowej jest członkiem zarządu Bractwa Harley- Davidson MC Poland. Jego żona Masza na co dzień zajmuje się pośrednictwem nieruchomości.

Poznali się na studiach w Toruniu. Ona studiowała ekonomię, a on inżynier po studiach w Poznaniu robił podyplomówkę na UMK na wydziale finansów i rachunkowości. Ślub odbył się w mieszkaniu siostry bliźniaczki Beaty. Czasy nie były łatwe więc i wesele była skromne.

Wychowali trzy córki – Ada pracuje w firmie taty i zajmuje się Salonem Łazienek, Agata skończyła ekonomię i właśnie wróciła z rocznego pobytu w Nowej Zelandii a Zuzanna z zawodu kosmetolog, podążając za głosem serca, mieszka obecnie w Kaliszu.

Po spotkaniu z okazji ślubnej rocznicy ze wszystkimi córkami, Grabanowie wyjechali na weekend do Szczecina, gdzie tylko we dwoje celebrowali swój jubileusz w Green SPAce Grand Park. Był okolicznościowy szampan, a w ramach turystycznych zwiedzenie przepięknego gmachu Filharmonii Szczecińskiej.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć „młodej parze” wielu lat pomyślności i pociechy z uroczej gromadki rodzinnej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek R
Leszek R
1 rok temu

Gratulacje

Powiązane treści