Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
58% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 16 • L 13
16C
Pon
10C
Wt
13C
Sr
4C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPiątkowa noc w kinie. Maraton Pitbulla w Heliosie
07.11.2016 | 11:22

Piątkowa noc w kinie. Maraton Pitbulla w Heliosie

Listopadowa edycja Nocnego Maratonu Filmowego odbędzie się już w ten piątek.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy piątek, 11 listopada, odbędzie się kolejny Nocny Maraton Filmowy w kinie Helios. Tym razem dotyczyć on będzie kultowej serii filmów w reżyserii Patryka Vegi. 

Maraton Pitbulla organizowany jest we wszystkich 41 kinach sieci Helios w całej Polsce, w tym w lokalu mieszczącym się w Bydgoszczy w budynku Galerii Pomorskiej. Podczas listopadowej edycji Nocnego Maratonu Filmowego będzie można zobaczyć trzy filmy: „Pitbull”, „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Niesamowita dawka filmowych emocji dostarczana będzie aż do samego rana.

Wejściówki na maraton można kupić w kasie kina Helios. Bilet normalny kosztuje 34 zł, a cena ulgowego wynosi 31 zł. Osoby posiadające bilet z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych, mogą nabyć wejściówkę w specjalnej cenie 29 zł. Ponadto do każdego bilety zakupionego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea)  sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon będzie ważny tylko w czasie wydarzenia.

Więcej informacji na temat tego maratonu filmowego w Heliosie można znaleźć na stronie internetowej kina. Tam również znajdują się opisy filmów prezentowanych podczas nocnego seansu.


Powiązane treści