Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L 1
3C
Nd
4C
Pon
6C
Wt
1C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPiątkowe premiery w kinie Helios. Na co warto wybrać się w tym tygodniu?
DSCF0033_1200x800
14.10.2016 | 17:46

Piątkowe premiery w kinie Helios. Na co warto wybrać się w tym tygodniu?

Od dzisiaj w Heliosie oglądać można cztery nowe filmy.

Na zdjęciu: Kino Helios znajduje się w Galerii Pomorskiej.

Fot. SG / achiwum

Thriller, komedia i animacja – fani tych gatunków filmowych powinni być dzisiaj szczególnie zachwyceni. W kinie Helios mogą zobaczyć najnowsze projekcje każdego z nich.

Dzisiaj na ekrany kin weszły aż dwie animacje: „Bociany” oraz „Dzielna syrenka i Piraci z Karaibów”. W pierwszej z nich przedstawiona jest historia bociana Juniora, który pracuje jako kurier. W konsekwencji swoich omyłkowych działań, musi zmierzyć się z zadaniem przyniesienia komuś żywego dziecka. Natomiast w drugim filmie główną bohaterką jest mała dzielna syrenka, która sprzeciwi się władcy mórz i będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

Komedia, którą od dziś można oglądać w kinie Helios, nosi tytuł „Absolutnie fantastyczne: Film”. Jest to kinowa wersja legendarnego brytyjskiego serialu komediowego pt. „Absolutnie fantastyczne”. Natomiast film „Inferno” to ekranizacja znanej książki Dana Browna pod tym samym tytułem.

Dłuższe opisy każdego z tych filmów oraz godziny seansów zamieszczone są na stronie internetowej kina Helios.


Powiązane treści