Bydgoszcz
21C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 21 • L 21
21C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiPiękna bydgoszczanka walczy o tytuł miss. Można głosować w internecie
25.08.2018 | 08:08

Piękna bydgoszczanka walczy o tytuł miss. Można głosować w internecie

Na zdjęciu: Zuzanna Kuchajewicz została nominowana z numerem 8.

Fot. mat. prasowa

Zuzanna Kuchajewicz, 19-latka z Bydgoszczy, walczy o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. Bydgoszczanka znalazła się wśród czternastu kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju.

Pochodząca z Bydgoszczy, a nominowana z numerem 8 Zuzanna Kuchajewicz ma 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką. Uczyła się w klasie o profilu lingwistycznym z językiem hiszpańskim i angielskim. Obecnie można na nią głosować w ramach wyborów Miss Internetu. Aby to zrobić, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem: www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/434227827090967/.

Finałowa gala odbędzie się 6 września 2018 roku w warszawskim Teatrze Capitol.  Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną Miss Bikini, Miss Publiczności, a także wspomniana Miss Internetu.

Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku ­- mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w światowym finale Miss Earth.


Powiązane treści