Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoPiękne zdjęcia Bydgoszczy robione iPhonem. Zobacz galerię!

Zdjęcia: Zofia Ewa Ruprecht

Zdjęcia Zofii Ewy Ruprecht publikowane na instagramowym profilu ajfonowa_bydgoszcz podbijają serca bydgoszczan. Prezentujemy kolejną galerię niezwykłych fotografii!

Zdjęcia powstają podczas spacerów po parkach i ulicach Bydgoszczy, stanowiąc kronikę życia miasta. Dokumentują zmiany, wydarzenia czy nastroje mieszkańców. Pani Zofia Ewa Ruprecht publikuje je później w mediach społecznościowych. Jej profil ajfonowa_bydgoszcz na Instagramie śledzi już prawie 1 tys. osób, a zdjęcia pojawiają się niemal codziennie.

Znajomi z Facebooka nadali pani Zofii miano „Kolorowej Pani Doktor”. Kolorowe są także jej zdjęcia, na których możemy zobaczyć najbardziej znane bydgoskie miejsca oraz te mniej oczywiste zakątki. Fotografie są pełne barw, opowiadają historie i ukazują Bydgoszcz z jej najpiękniejszej strony.

Dr Zofia Ruprecht na co dzień pracuje jako diabetolog. Zdrowy tryb życia propaguje nie tylko w gabinecie, ale też na co dzień. Nieodłączny element jej wycieczek po mieście stanowi bowiem rower, którym przemierza ulice Bydgoszczy. Jednoślad często jest także bohaterem publikowanych zdjęć.

Zdjęcia autorstwa Dr Zofii Ruprecht można regularnie oglądać w Magazynie VIP na MetropoliaBydgoska.pl. Polecamy też profil ajfonowa_bydgoszcz na Instagramie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dany
Dany
1 rok temu

Gdyby robiła te fotki czymś „normalnym” wyglądały by naturalnie i prawdziwie. Tym czasem wyglądają baśniowo niczym filmy produkcji Disney’a. Ajfonowe ai fałszuje rzeczywistość niczym początkujący grafik amator bawiący się „fotoszopem”.

Smerf Maruda
Smerf Maruda
1 rok temu

Szanowna Redakcjo! Z całym szacunkiem dla pasji Pani Zofii, te fotki podbijające Bydgoszcz to zwykłe „pstryki” strzelone w drodze do i z pracy. To, że gawiedzi podobają się nienaturalnie koloryzowane obrazki – to jestem w stanie zrozumieć. Nie każdy ma poczucie piękna, harmonii, estetyki, dobrego gustu. Ale skoro Pani Zofia rozwija przez tak długi okres rozwija swoją pasję, to powinna już dawno opanować podstawowe zasady kompozycji obrazu i doskonalić swój warsztat fotograficzny. Fotografia mobilna pozwala dzisiaj na robienie interesujących i pięknych fotografii. A to co tak wychwalacie, to kiepskie „pstryki” przepuszczone przez filtry fotograficzne z „oczojebnymi” kolorkami. Prezentujecie fotograficzne disco… Czytaj więcej »

janusz
janusz
1 rok temu

Do Smerfa Marudy
Taki jesteś mądrala, to daj nam linka do swoich zdjęć.
Bardzo chętnie się od Ciebie nauczymy mistrzu. Jeśli natomiast strach Cię obleci i postanowisz swoje idealne fotografię przed światem skryć, to taka osobista prośba: pomądruj się swojej żonie nad uchem, a nam oszczędź tej tandetnej filozofii i zamiast tutaj kozaczyć odpal sobie zdjęcia Pani Zofii i wzdechnij nad piękną Bydgoszczą.

Powiązane treści