Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H 5 • L 5
17C
Nd
18C
Pon
22C
Wt
23C
Sr
22C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPierwsza karta w BKS Visła odkryta. Wiemy, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie ligowym
30-10-2019_siatkówka-PlusLiga BKS Visła Bydgoszcz - Projekt Warszawa_ Marcin Ogonowski - SF
20.04.2020 | 17:18

Pierwsza karta w BKS Visła odkryta. Wiemy, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie ligowym

O pierwszej decyzji personalnej, klub poinformował w poniedziałek.

Na zdjęciu: Marcin Ogonowski będzie w nadchodzącym sezonie trenerem siatkarzy BKS Visła Bydgoszcz.

Fot. Szymon Fiałkowski

Spadkowicz z PlusLigi podjął pierwszą istotną decyzję w kontekście nowego sezonu ligowego. BKS Visła Bydgoszcz ogłosił nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi drużynę w rozgrywkach Tauron I Ligi.

Klub w poniedziałek przekazał, że w nadchodzącym sezonie drużynę poprowadzi Marcin Ogonowski. Nie jest to zaskoczenie, bowiem Ogonowski prowadził już bydgoskich siatkarzy w ostatnich meczach przerwanego przedwcześnie sezonu PlusLigi: przegranym 2:3 z Cuprum Lubin i wygranym 3:0 ze Ślepskiem Malow Suwałki. Przejął drużynę pod koniec poprzedniego sezonu, po tym jak z funkcji szkoleniowca zrezygnował Przemysław Michalczyk.

W czasie poprzedniego sezonu pokazał swoją fachowość i zaangażowanie. Zyskał też bardzo duże zaufanie zawodników i zarządu klubu, który oddaje teraz w jego ręce misję powrotu na PlusLigowe parkiety

– czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, jaki ukazał się w poniedziałkowe popołudnie. To pierwsza personalna decyzja BKS Visła przed rozpoczęciem nowego sezonu Tauron I Ligi Siatkarzy. Sam szkoleniowiec postawił sprawę jasno, jeśli chodzi o cel na nadchodzący sezon. – Nasz główny cel sportowy na nadchodzący sezon jest ambitny i dokładnie określony. Z nastawieniem walki o awans do PlusLigi będziemy budować naszą drużynę – mówi Marcin Ogonowski, którego wypowiedź cytuje oficjalny profil klubu. Jak dodaje, w Bydgoszczy jest bardzo dobry klimat dla siatkówki, dlatego chętnie przyjął propozycję poprowadzenia drużyny.


CZYTAJ WIĘCEJ: Oświadczenie włodarzy BKS Visła: Chcemy jak najszybciej wrócić do PlusLigi


W związku z pandemią koronawirusa, przerwane zostały rozmowy ze sponsorem tytularnym – Bydgoską Hurtownią Narzędzi Visła. Wiadomo za to, że znaczącej modyfikacji ulegnie umowa klubu z miastem. Dotychczasowa wygasa z końcem czerwca bieżącego roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści