Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwsze klucze przekazane. Panorama Wiślana czeka na kolejnych mieszkańców [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.04.2023 | 09:54

Na zdjęciu: Projekt realizowany przez dewelopera Lem-Bud w Fordonie docelowo będzie składał się z dziesięciu budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Fot. nadesłane

Pierwsi mieszkańcy mogą już wykańczać swoje nowe mieszkania! Deweloper Lem-Bud w marcu oddał do użytku pierwszy budynek kompleksu mieszkaniowego w Fordonie. Nowi mieszkańcy są zadowoleni z jakości wykończenia mieszkań oraz części wspólnych, co z pewnością zachęci wielu nowych zainteresowanych. Jednym z głównych celów Dewelopera jest tworzenie przyjaznych osiedli, dlatego i tym razem z pierwszym budynkiem teren wokół niego został atrakcyjnie zagospodarowany.

Panorama Wiślana to nowoczesny kompleks, znajdujący się w niezwykle urokliwej lokalizacji – przy wiślanym brzegu i Parku Milenijnym. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie rewitalizowanego Starego Fordonu i szeregu atrakcyjnych terenów spacerowych nad Królową Polskich Rzek.

Projekt realizowany przez dewelopera Lem-Bud w Fordonie docelowo będzie składał się z dziesięciu budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie Panoramy Wiślanej nie zabraknie również zewnętrznych miejsc postojowych. Realizacja całego przedsięwzięcia zostanie podzielona na kilka etapów – realizacja pierwszego dobiegła końca!

Nowi mieszkańcy Panoramy Wiślanej rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu! Z początkiem marca Lem-Bud rozpoczął przekazywanie lokali szczęśliwym nabywcom. Pierwszy budynek kompleksu jest położony najbliżej Wisły: z okien roztacza się widok na rzekę i piękne zielone tereny wokół niej. Lem-Bud łączy tradycję i nowoczesność: ceglane elementy oraz archiwalne fotografie w częściach wspólnych przypominają o historii miejsca, w którym niegdyś znajdowała się cegielnia. Nie zabrakło komfortowych rozwiązań w postaci wideomofonów, cichych i szybkich wind, monitoringu, rolet elektrycznych na parterze czy estetycznych śmietników półpodziemnych, które znacznie poprawiają estetykę otoczenia.

Po przekazaniu pierwszych kluczy nie zabrakło pozytywnych i miłych słów uznania. Klienci, którzy już odebrali mieszkania na osiedlu Panorama Wiślana, docenili jakość wykończenia lokali mieszkalnych, części wspólnych (klatek) czy terenu wokół budynku, co niezmiernie nas cieszy. Opinie mieszkańców oraz osób zainteresowanych naszą inwestycją na nowym rynku upewniły nas, że nasza praca i dbałość o każdy szczegół są niezwykle istotne i przekłada się to na wybór klientów – mówi Kinga Maniecka, zastępca kierownika sprzedaży w PUH Lem-Bud Sp. z o.o.

Ty również możesz zostać nowym mieszkańcem Panoramy Wiślanej. W ramach aktualnej oferty LEM-BUD posiada zarówno mieszkania gotowe do odbioru, jak również lokale, których przekazanie kluczy nastąpi w październiku tego roku. Dostępne są niewielkie mieszkania, idealne dla celów inwestycyjnych, jak i przestronne sześciopokojowe, z widokiem na Wisłę i tereny nadwiślańskie. Proponowane przez Lem-Bud funkcjonalne układy są łatwe w aranżacji i są idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli. Warto podkreślić, że oferta mieszkań na osiedlu Panorama Wiślanej uwzględnia możliwości skorzystania z programu rządowego „Bezpieczny Kredyt 2 %”. Wszystkie szczegóły przedstawią doradcy.

Lem-Bud to deweloper z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma znalazła się wśród 100 największych firm deweloperskich w Polsce według rankingu Builder i zajęła pierwsze miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Lem-Bud ma na koncie realizację kilkudziesięciu budynków na terenie Torunia; Panorama Wiślana to pierwsza inwestycja na terenie Bydgoszczy, która wyróżnia się jakością wykonania, fantastyczną lokalizacją oraz nowoczesną, architekturą na tle lokalnego rynku.

Obecnie Lem-Bud – poza trwającą realizacją Panoramy Wiślanej w Bydgoszczy i Osiedla Harmonia – rozpoczął nową inwestycję! Nobilis – to składające się z trzech budynków luksusowe osiedle położone w pięknym miejscu – Przy Skarpie 10 D.

Dotychczasowe realizacje Dewelopera LEM-BUD znajdziecie pod adresem https://lem-bud.pl/zrealizowane/