Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwsze ślizgi na Torbydzie [ZDJĘCIA]

Dodano: 06.01.2018 | 16:24

Na zdjęciu: Chętnych do pojeżdżenia na łyżwach nie brakuje...

Fot. Stanisław Gazda

Wielometrowe kolejki po kilkunastominutowe darmowe ślizganie. Tak wygląda pierwszy dzień funkcjonowania bydgoskiego lodowiska. Ilość chętnych do tej atrakcji pokazuje, że chyba warto odstać swoje dla tej chwili przyjemności…

W sobotę (Święto Trzech Króli, 6 stycznia) lodowisko będzie otwarte w godzinach 11:00 – 21:00. Tego dnia chętni będą mogli wziąć udział w lekcjach jazdy na łyżwach, odwiedzić „wioskę olimpijską”, a na dzieci będą czekali animatorzy z Family Parku. Podobne atrakcje przewidziano również w niedzielę. Z jedną różnicą – Torbyd będzie czynny od 11:00 do 18:00. Wstęp w dniach 5-7 stycznia będzie bezpłatny.

Od poniedziałku, 8 stycznia wprowadzony zostanie stały cennik za jazdę na łyżwach. Za pierwszych 30 minut pobytu na ślizgawce, na której może przebywać jednocześnie 240 osób, trzeba będzie zapłacić 5 złotych (bilet ulgowy – 3 zł) oraz 20 groszy za każdą kolejną rozpoczętą minutę (15 groszy w przypadku biletu ulgowego). Zniżki obejmą między innymi posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodzina 3+ oraz Bydgoskiej Karty Seniora.