Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 5
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPiknik integracyjny w centrum miasta. Klauni, bańki i dużo uśmiechu
Wyspa Młyńska-1200x800-JW
21.08.2016 | 06:57

Piknik integracyjny w centrum miasta. Klauni, bańki i dużo uśmiechu

Na wspólną zabawę zaprasza Bydgoski Oddział Fundacji "Dr Clown".

Na zdjęciu: Wyspa Młyńska w czwartkowe popołudnie na pewno nie będzie świecić pustkami.

Fot. JW

Już za kilka dni w centrum miasta odbędzie się piknik integracyjny pod hasłem: Połączmy pokolenia iskrą uśmiechu. Organizatorem wydarzenia jest Bydgoski Oddział Fundacji „Dr Clown”.

Festyn odbędzie się w najbliższy czwartek (25.08) na Wyspie Młyńskiej. Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa ok. 3 h. W licznym gronie zaplanowanych atrakcji znajdują się m.in. zabawy ruchowe i sportowe, muzykowanie na trawie z zespołem „Half the way” oraz puszczanie baniek mydlanych. Nie zabraknie również malowania twarzy i słodkiego poczęstunku dla wszystkich przybyłych osób.

Jedną z atrakcji jest również możliwość udziału w sesji terapii śmiechem. Poprowadzą ją członkowie fundacji „Dr Clown”, którzy korzystają z tej metody podczas odwiedzin w szpitalach oraz innych spotkaniach z chorymi dziećmi. Wspólne zabawy zorganizują również studenci Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz członkowie Katedry Muzykoterapii Collegium Medicum. Celem spotkania będzie integracja ludzi w różnym wieku oraz dobra zabawa.


Powiązane treści