Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
0C
Pt
-3C
Sob
-0C
Nd
-2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarki ręczne BKS Bydgoszcz kolejny raz zagrają u siebie. Tym razem z Olimpem Bolszewo
18.03.2017 | 17:53

Piłkarki ręczne BKS Bydgoszcz kolejny raz zagrają u siebie. Tym razem z Olimpem Bolszewo

Początek niedzielnego meczu w hali przy ulicy Waryńskiego o godzinie 16:00.

Na zdjęciu: Bydgoskie szczypiornistki jak do tego pory plasują się w połowie sześciozespołowej pomorskiej grupy II ligi.

Fot. Wikipedia / archiwum

W niedzielę, 19 marca w hali Zespołu Szkół nr 7 przy ulicy Waryńskiego na Błoniu szczypiornistki Budowlanego Klubu Sportowego rozegrają kolejny mecz w ramach pomorskiej II ligi. Tym razem przeciwniczkami podopiecznych Andrzeja Kaczorowskiego (zastąpił trenera Jarosława Brzoskowskiego) będzie ekipa Olimpu Bolszewo.

Bydgoskie zawodniczki będą faworytkami niedzielnej konfrontacji – w dotychczasowych siedmiu meczach w tym sezonie zapisały na swoim koncie 7 punktów za trzy zwycięstwa i remis (poniosły także trzy porażki). Przypomnijmy, że przed dwoma tygodniami bydgoszczanki wypunktowały outsidera ligi – KPR TPD Białystok 24:16.

Ekipa Olimpu Bolszewo jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie jedynie dwa „oczka”. Piłkarki ręczne z województwa pomorskiego pokonały w połowie grudnia ubiegłego roku na wyjeździe wspomniane białostoczanki, notabene także 24:16.

W pierwszym meczu między obiema ekipami w Bolszewie lepsze były zawodniczki BKS-u, które wywiozły dwa punkty po wygranej 25:23.

Początek spotkania o godzinie 16:00.


Powiązane treści