Bydgoszcz
20C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 21 • L 19
22C
Wt
18C
Sr
19C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta
stadion Zawiszy Bydgoszcz
17.10.2016 | 22:57

Piłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta

WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. został wykluczony ze struktur CWZS Zawisza.

Na zdjęciu: W poniedziałek odbyło się walne zebranie CWZS Zawisza Bydgoszcz.

Fot. ST/archiwum

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS Zawisza Bydgoszcz. Zgodnie z zapowiedziami podjęto decyzję o wykluczeniu ze struktur spółki WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Decyzją podjęta podczas walnego zebrania zostało potwierdzona oświadczeniem opublikowanym na stronie CWZS w poniedziałek po południu: „Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS „Zawisza” z siedzibą w Bydgoszczy działając na podstawie § 19 pkt. 2, w Związku z § 16 ust. 1 Statutu CWZS „Zawisza” podjęło uchwałę o wykluczeniu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. z Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza”. Przyczyną wykluczenia jest niewykonywanie obowiązków przez Członka Zwyczajnego określonych w § 16 ust. 1 statutu CWZS „Zawisza”. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”

Przypomnijmy, że na biurko prezydenta Rafała Bruskiego trafiło w połowie tygodnia pismo od polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy domagają się wyjaśnień w sprawie sytuacji w spółce WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Sam włodarz miasta oczekuje zresztą tego samego, ale już od władz klubu. CZYTAJ WIĘCEJ.


Powiązane treści