Bydgoszcz
2C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 2 • L 2
8C
Pon
8C
Wt
6C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarski Dzień Dziecka na Chemiku. Masa atrakcji dla najmłodszych
Chemik Bydgoszcz, Piłkarski Dzień Dziecka - JW
29.05.2018 | 11:46

Piłkarski Dzień Dziecka na Chemiku. Masa atrakcji dla najmłodszych

Na zdjęciu: Od jesieni ubiegłego roku działa Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz.

Fot. JW

Już w czwartek piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają z Cuiavią Inowrocław w meczu IV ligi piłki nożnej.  Spotkanie połączone będzie z Piłkarskim Dniem Dziecka.

Chemicy w ubiegły weekend zremisowali z wiceliderem tabeli, Kujawianką Izbica Kujawska i są coraz bliżej wywalczenia awansu do III ligi. Kolejny krok będą musieli postawić ostatniego dnia czerwca, mierząc się na własnym boisku z zespołem Cuiavii Inowrocław.

Na czwartkowy mecz zapraszamy szczególnie najmłodszych kibiców bydgoskiego Chemika – mówi wiceprezes sekcji Dominik Malicki. – Z okazji Dnia Dziecka zaplanowaliśmy dla nich liczne atrakcje – upominki, konkursy z nagrodami, strefę animatorów z balonami i malowaniem twarzy. W przerwie meczu przeprowadzony będzie konkurs rzutów karnych. Jego uczestnicy zostaną wyłonieni jeszcze przed rozpoczęciem meczu, a między I a II połową staną oko w oko z bramkarzem Chemika na głównym boisku – dodaje.

Początek spotkania o godz. 16. Wstęp wolny.


Powiązane treści