Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H -1 • L -2
4C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarski Zawisza podsumował 2019 rok [ZDJĘCIA]
17.12.2019 | 11:15

Piłkarski Zawisza podsumował 2019 rok [ZDJĘCIA]

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej obiektu przy Gdańskiej 163.

Na zdjęciu: Podczas spotkania wigilijnego, najmłodsi zawodnicy klubu otrzymali upominki.

Fot. Szymon Fiałkowski

Przedstawiciele Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza podsumowali kończący się 2019 rok. – Myślę, że było to bardzo udanych dwanaście miesięcy dla klubu – mówi prezes Krzysztof Bess.

Podczas wigilijnego spotkania, które odbyło się w sali konferencyjnej obiektu przy Gdańskiej 163 podsumowano dwanaście miesięcy 2019 roku. A ten – jak mówi prezes klubu Krzysztof Bess – był dla „niebiesko-czarnych” niezwykle udany.

Przypomniano przede wszystkim awanse do wyższych klas rozgrywkowych wszystkich zespołów: od seniorów, którzy wygrali rozgrywki w grupie I klasy okręgowej, po drużyny młodzieżowe. – Teraz szkoli się u nas blisko 250 piłkarzy – dodaje Bess, który przypomina, że wcześniej ta liczba wynosiła 90 graczy. Wiadomo też, że za koordynację grup młodzieżowych w Zawiszy odpowiadać będzie Jacek Łukomski, który wcześniej prowadził zespół seniorów. Ponadto, klub mocno chce postawić na rozwój i komunikację w mediach społecznościowych, stąd zatrudnienie w roli PR-owca Katarzyny Pijarowskiej, która prowadzi w mediach społecznościowych profil „Futbol z jajnikami”.

Od nowego roku, Zawisza wraca także z programem Zawisza Business Club, a co miesiąc w jego ramach odbywać się będą spotkania. Wyróżniono również osoby, które walnie pomagały klubowi. W tym gronie byli Łukasz Schreiber (szef komitetu stałego rady ministrów), burmistrz Nakła Sławomir Napierała oraz przedstawiciel środowiska kibiców Marek Sokołowski. 2020 rok będzie z kolei rokiem Andrzeja Brończyka. Prezes Krzysztof Bess dodaje, że w przyszłym roku mija dwadzieścia lat od śmierci bramkarza Zawiszy.

Trener Przemysław Dachtera mówi nam z kolei, że zespół przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie w połowie stycznia, zaś w planach jest rozegranie ośmiu lub dziewięciu spotkań kontrolnych. Przypomnijmy, że runda wiosenna w IV lidze rozpocznie się w weekend 14/15 marca.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści