Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Piłkarze kończą rundę jesienną [TERMINARZ]

Dodano: 17.11.2017 | 12:17

Przedostatnie mecze rundy jesiennej rozegrają bydgoscy czwartoligowcy.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika zagrają w sobotę w Chełmnie.

Fot. ST/Archiwum

Przedostatnią kolejkę spotkań rundy jesiennej rozegrają piłkarze w IV lidze. Pierwszą część ligowego sezonu zakończą za to zawodnicy w klasie okręgowej.

Lider tabeli Chemik Bydgoszcz uda się do Chełmna, na mecz z Chełminianką (sobota, 13:00). Bydgoszczanie będą chcieli utrzymać fotel lidera tabeli (mają 40 pkt. i tylko dwa punkty przewagi nad drugą Kujawianką Izbica Kujawska). Chełminianka plasuje się na czternastej pozycji.

Ostatni ligowy mecz w tym roku na własnym stadionie rozegra drugi z bydgoskich czwartoligowców. Polonia podejmie u siebie beniaminka Lidera Włocławek (sobota, 11:00 – ul. Sportowa 2). Podopieczni Włodzimierza Koreckiego zajmują trzecią pozycję w rozgrywkach (28 pkt.), a jednocześnie będą chcieli zrehabilitować się za porażkę 0:3 sprzed tygodnia z wyjazdowego meczu z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej rozegrają piłkarze w grupie I klasy okręgowej. Plasujący się na dziewiątym miejscu Budowlany KS podejmie u siebie wicelidera, Start Pruszcz Pomorski (sobota, 12:00 – stadion przy ul. Sielskiej 12a w Fordonie).

Rundę rewanżową rozpoczną piłkarze w Ekstraklasie. Sobotni mecz 16. kolejki Piast Gliwice – Cracovia (15:30), sędziować będzie bydgoszczanin Daniel Stefański.

Piłkarze kończą rundę jesienną [TERMINARZ]