Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 10 • L 9
7C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
4C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPizza najczęściej zamawianym daniem!
sliced  salami pizza
07.11.2018 | 10:30

Pizza najczęściej zamawianym daniem!

Na zdjęciu:

Fot.

Polacy pokochali pizzę. Potwierdzają to wyniki przeprowadzonych badań dotyczące jedzenia zamawianego online. Jak się okazuje pizza zdominowała inne potrawy, zajmując prawie połowę całej puli. Co sprawia, że pizza jest tak popularna w Polsce oraz kiedy najlepiej ją zamówić dowiesz się z poniższego tekstu.

Aż czterdzieści siedem procent polaków zaznaczyło pizzę na wynos jako ich ulubiony oraz szybki sposób zaspokojenia głodu. Pizza z dostawą do domu sprawdza się w wielu okazjach i jest przy tym bardzo wygodną opcją. Polacy, tak jak w surmie reszta świata, uwielbiają pizze za chrupiące brzegi, uginający się pod dodatkami środek, ciągnący się ser, ale również za to, że wystarczy wyjąć ją z pudełka i jest już gotowa do jedzenia. Pizza to chyba główny przedstawiciel finger food na świecie. Jedno koło, osiem trójkątów i zero wątpliwości, że czeka Ciebie i Twoich znajomych nie lada uczta!

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem zamawiania pizzy był telefon. Ta metoda odchodzi jednak do lamusa. Teraz wśród metod zamawiania pizzy, ale także jakiegokolwiek innego jedzenia, króluje Internet.

Zamów pizzę z wyprzedzeniem!

Badania pokazują, że weekendy to najbardziej pracowity czas dla pizzerii. Najlepszą porą na zamówienie pizzy z dowozem do domu w sobotę czy niedzielę są okolice godziny trzynastej, zakładając, że pizza ma być głównym daniem obiadowym. Jeśli masz ochotę na kolację z pizzą, musisz się wstrzymać do godziny dwudziestej, kiedy to ruch w pizzeriach odrobinę się zmniejsza.

Ciężkim okresem dla lokali z plackami jest również czas przed wszelkiego rodzaju świętami. Przed Bożym Narodzeniem, Nowym Rokiem czy też Walentynkami należy się uzbroić w cierpliwość. W ciągu tygodnia najlepiej zamawiać pizzę przed godziną czternastą i po godzinie dwudziestej pierwszej. Istnieje wtedy szansa, że czas oczekiwania na wymarzony placek będzie krótszy.

Pizza zamawiana jest, co 5 minut na całym świecie, więc gdy będziesz ją zamawiał następnym razem pomyśl ile jeszcze ludzi robi to w tym samym czasie, co Ty! Skorzystaj z pomocy strony lub aplikacji PizzaPortal.pl i zamów pizzę w Bydgoszczy lub w każdym innym polskim mieście.


Podobne wpisy

Powiązane treści