Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 2 • L 1
4C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPizza za darmo! Możesz ją zdobyć każdego dnia [KONKURS]
05.03.2017 | 10:48

Pizza za darmo! Możesz ją zdobyć każdego dnia [KONKURS]

Akcja trwa przez cały marzec.

Na zdjęciu: Codziennie można wygrać jedną pizze.

Fot. wolny dostęp

Lubisz pizze, masz na nią ochotę lub po prostu brak Ci pomysłu na obiad? W naszym konkursie możesz codziennie wygrać jedną darmową pizze od Camel Pizza.

Do końca marca, każdego dnia będziemy wyłaniać jedną osobę, która otrzyma darmową pizze o średnicy 30 cm. Do wyboru jest „tradycyjna” lub „sama słodycz”. Aby znaleźć się w gronie potencjalnych zwycięzców należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić pizza? Krótką odpowiedź (do 100 znaków) należy wysłać w wiadomości SMS pod numer 71068 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści TC.MBPIZZA.treść_smsa. Wygrywa autor najciekawszej odpowiedzi.

SMS bierze udział w konkursie tylko tego dnia, którego został wysłany. Zwycięzca będzie wyłaniany codziennie o godzinie 15:00. Wygraną pizze również należy odebrać tego samego dnia w wybranym lokalu Camel Pizza w godzinach jego otwarcia.


Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Heyah, Sami Swoi, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept (grupa Dotpay).

Regulamin serwisów i usług SMS Premium dostępny jest [TUTAJ].
Reklamacje można składać za pomocą formularza dostępnego [TUTAJ].

Właściciel i wydawcą czasopisma oraz portalu MetropoliaBydgoska.PL jest Grupa Enjoy Media sp.j. Dawid Gulczyński & Krzysztof Gutowski, kontakt e-mail: kontakt@enjoymedia.pl.


Powiązane treści