Bydgoszcz
0C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 2 • L -1
4C
Czw
4C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiPlanujesz podróż? Tak najwygodniej dostaniesz się na lotnisko
09.03.2017 | 14:50

Planujesz podróż? Tak najwygodniej dostaniesz się na lotnisko

Rozwiązanie jest bardzo proste.

Na zdjęciu: Parkingi znajdujące się przy lotnisku to ogromne ułatwienie dla podróżujących.

Fot. mat. pras.

Wiele osób podróżujących samolotem zastanawia się, jak szybko, wygodnie i przede wszystkim tanio dotrzeć na lotnisko. Jeśli mieszkamy np. w stolicy, dotarcie do portu lotniczego może nie jest jeszcze takim problemem. Jednak w sytuacji, gdy musimy pokonać nieco więcej kilometrów i dotrzeć na lotnisko z bardziej odległego miejsca, sprawa wydaje się już zdecydowanie bardziej kłopotliwa. A jak się okazuje, rozwiązanie jest bardzo proste – najlepiej bowiem pojechać na lotnisko własnym samochodem.

Własnym samochodem na lotnisko? To całkiem sporo korzyści

Decydując się na dojazd do portu lotniczego własnym środkiem transportu, eliminujesz konieczność skorzystania z drogiej taksówki. To także dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz angażować kogokolwiek z rodziny lub znajomych, aby Cię podrzucił na lotnisko. O ile dojazd do portu lotniczego w tym wypadku może nie byłby aż takim problemem, o tyle powrót mógłby się okazać już zdecydowanie bardziej kłopotliwy.

Wybór własnego środka transportu to także mniej stresu, bowiem nie musisz korzystać z często niestety zawodnego systemu komunikacji miejskiej. Dojazd na lotnisko autobusem – to może skończyć się sporym opóźnieniem. Poza tym taki wariant to konieczność podróżowania zatłoczonym środkiem komunikacji miejskiej z często pokaźnym bagażem, co stanowi rozwiązanie i niewygodne i mało praktyczne. Co zatem? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się właśnie własny samochód.

Samochód pod lotniskiem – co z nim zrobić?

Po prostu zaparkować! Rozwiązanie wydaje się banalnie proste i oczywiste. I takie właśnie jest. Jeśli zdecydujesz się na dotarcie do portu lotniczego własnym autem, możesz je bezpiecznie pozostawić na czas swojej podróży na parkingu zlokalizowanym w pobliżu lotniska. W ten sposób dotrzesz na odprawę wygodnie i punktualnie. Parkingi znajdujące się przy lotnisku to ogromne ułatwienie dla podróżujących. Dlaczego? Otóż:

1.Parking zlokalizowany w pobliżu portu lotniczego jest strzeżony i monitorowany, a zatem Twój samochód będzie w pełni bezpieczny.
2.Nawierzchnia parkingów znajdujących się w okolicach lotniska jest zazwyczaj dobrze utwardzona, co zapewnia komfort ich użytkowania.
3.Bezpośrednie dotarcie na terminal lotniska umożliwiają często podróżującym darmowe taksówki lub busy, co eliminuje problem dźwigania ciężkich bagaży.

Wiesz już, jak dotrzeć na lotnisko szybko, wygodnie i punktualnie? Wejdź zatem na http://modlinparking.pl/ i zaparkuj swój samochód!


Powiązane treści