Bydgoszcz
1C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 1 • L 1
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePo brutalnej zbrodni na 32-latku. Zatrzymano sześć osób, jedna z zarzutem zabójstwa
policja
03.05.2020 | 18:54

Po brutalnej zbrodni na 32-latku. Zatrzymano sześć osób, jedna z zarzutem zabójstwa

Śledczy wykonują czynności procesowe z zatrzymanymi osobami.

Na zdjęciu: Ciało 32-latka zostało odnalezione na jego posesji.

Fot.

Sześć osób zostało zatrzymanych w związku z zabójstwem 32-letniego mężczyzny, którego ciało odnaleziono w miniony piątek w powiecie sępoleńskim.

O zatrzymaniach poinformował lokalny Kanał 10. – Potwierdzam, że została zatrzymana osoba podejrzana o popełnienie zbrodni zabójstwa 32-letniego mieszkańca miejscowości Dąbrówka w gminie Kamień Krajeński – mówił dla lokalnego Kanału 10 szef Prokuratury Rejonowej w Tucholi Marcin Przytarski i dodał, że tej osobie przedstawiono zarzut zabójstwa połączony z rozbojem. Grozi za to kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Z zatrzymanymi osobami wykonywane są czynności procesowe, dopiero po ich zakończeniu śledczy będą rozstrzygać o tym, czy do sądu zostanie skierowany wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu. Jednocześnie – jak podał Kanał 10 – prokuratorzy nie zdradzają motywów działania sprawców, a w sprawę zaangażowanych jest aż czterech prokuratorów. Ustalana jest rola wszystkich zatrzymanych w tej tragedii, niewykluczone jest przeprowadzenie eksperymentu procesowego.

Ciało 32-letniego mężczyzny ujawniono w piątek (1 maja) rano na terenie jego posesji. Jak wówczas relacjonowali śledczy, na jego ciele zlokalizowano rany kłuto-cięte. W czynnościach śledczych udział brali także biegli z Zakładu Medycyny Sądowej w Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści