Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 16 • L 16
22C
Wt
20C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaPo chleb do galerii handlowej? Klienci polubili punkt piekarni Baton w Zielonych Arkadach
26.04.2021 | 09:00

Po chleb do galerii handlowej? Klienci polubili punkt piekarni Baton w Zielonych Arkadach

Na zdjęciu: Sklep ma powierzchnię 33 metrów kwadratowych i jest zlokalizowany na poziomie -1.

Fot. mat. autora

Już od ponad roku piekarnia Baton oferuje swoje wypieki w centrum handlowym Zielone Arkady. Dzięki komfortowym warunkom zakupowym oraz długim godzinom otwarcia punkt szybko zyskał uznanie klientów.

Sklep ma powierzchnię 33 metrów kwadratowych i jest zlokalizowany na poziomie -1. Klienci znajdą w nim pieczywo, w tym chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, ale też bułki, kanapki, drożdżówki czy pączki i ciasta. W swojej ofercie w Zielonych Arkadach piekarnia zaoferowała również możliwość zakupu kawy na wynos.

Lokalizacja w centrum handlowym okazała się wielką zaletą sklepu. Klienci mogą zostawić samochód na parkingu Zielonych Arkad i zrobić przy okazji inne zakupy. W obecnych warunkach na dużej powierzchni galerii nie ma tłoku, a Baton oferuje też wyjątkowo długie jak na piekarnię godziny otwarcia – od poniedziałku do soboty między 9:00 a 21:00, zaś w niedziele handlowe między 10:00 a 20:00.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku. Obecnie posiada już 28 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku, w tym jeden również w innym centrum handlowym – Galerii Osielsko [CZYTAJ WIĘCEJ].


Powiązane treści