Bydgoszcz
21C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 21 • L 21
21C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPo MotoMikołajach -MotoZające! Pierwsza taka akcja w Polsce!
10.03.2016 | 13:03

Po MotoMikołajach -MotoZające! Pierwsza taka akcja w Polsce!

Główny cel? Sprawić jak najwięcej radości dzieciakom.

Na zdjęciu: Logo akcji MotoZające.

Fot. MotoZające

Moto DawcyUśmiechu zapraszają 20.03. 2016 o godzinie 11:00 na akcję MotoZające 2016 w Bydgoszczy. Tego dnia odwiedzą Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych przy ul. Traugutta 5.

Piszą o sobie: „Jesteśmy grupą zapaleńców wywodzących się z okołomotocyklowych klimatów. Na początku skupialiśmy się głównie na akcji MotoMikołaje, po czasie okazało się, że stać nas na dużo więcej. Tak więc działamy teraz wszędzie gdzie dostrzegamy taką potrzebę. Wspieraliśmy Jurka Owsiaka w WOŚP, szpitale i odziały dziecięce w akcji MotoMikolaje.pl, a teraz nadszedł Czas na MotoZajace.pl”

Akcja MotoMikołaje, co roku spotyka się z dużym poparciem ze strony zarówno zmotoryzowanych jak i obserwatorów. Okazuje się, że brać okołomotocyklowa z Bydgoszczy i okolic nie zapada w sen zimowy. 20. marca organizuje pierwszą w Polsce akcję – MotoZające!

Chcemy sprawić jak najwięcej radości dzieciakom, a około godziny 12.00 spotkać się na Starym Rynku w Bydgoszczy. Tam będziemy chcieli rozdać dzieciakom cukierasy – przy okazji zapraszamy do robienia zdjęć z motocyklami. Następnie MotoZające pojadą na ulicę Traugutta, gdzie znajduje się Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Tam dzieci otrzymają od nas podarunki oraz tyle radości, ile tylko potrafimy przekazać – zapowiadają organizatorzy akcji.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści