Bydgoszcz
10C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 10 • L 10
8C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
11C
Pon
8C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePobicie w centrum Bydgoszczy. Sprawców poszukują policjanci ze Szwederowa [AKTUALIZACJA]
policja - na sygnale - SF
05.10.2020 | 14:28

Pobicie w centrum Bydgoszczy. Sprawców poszukują policjanci ze Szwederowa [AKTUALIZACJA]

Sprawców szukają policjanci z komisariatu na Szwederowie.

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo znaleźli sprawców rozboju, do którego doszło niespełna miesiąc temu. Wizerunek mężczyzn utrwaliły kamery monitoringu, co ułatwiło ich poszukiwania.

Do zdarzenia doszło 13 września br. w godz. 3:00 – 3:20 na ul. Podwale w Bydgoszczy. – Wówczas sprawca uderzając pokrzywdzonego w tylną część głowy oraz w twarz spowodował u niego obrażenia – relacjonują funkcjonariusze.

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą kryminalni z bydgoskiego Szwederowa. Udało im się zidentyfikować sprawców, których wizerunek został utrwalony na zdjęciu oraz filmie z kamery monitoringu. – Policjanci z bydgoskiego Szwederowa odwołują komunikat z 5 października dotyczący publikacji wizerunku sprawców, którzy w dniu 13 września 2020 roku około godziny 03:00-03:20 zaatakowali pokrzywdzonego na ul. Podwale w Bydgoszczy uderzając go w tył głowy. Odwołanie komunikatu podyktowane jest ustaleniem personaliów sprawców – informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. Jednocześnie policjanci dziękują za publikację komunikatu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści