Bydgoszcz
4C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 6 • L 3
22C
Wt
23C
Sr
22C
Czw
23C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePobił i okradł mężczyznę w pobliżu jednego z bydgoskich hoteli. Trafił do aresztu
zatrzymany_rozbój Szwederowo_KWP Bydgoszcz
21.03.2020 | 15:15

Pobił i okradł mężczyznę w pobliżu jednego z bydgoskich hoteli. Trafił do aresztu

Decyzją sądu, 23-latek spędzi za kratkami najbliższe trzy miesiące.

Na zdjęciu: Mężczyzna został doprowadzony na przesłuchanie, gdzie postawiono mu zarzuty.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoski sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował trzymiesięczny areszt wobec 23-latka, który pobił i okradł 41-letniego mężczyznę przy ul. Grodzkiej.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (17 marca), a policjanci z komisariatu na Szwederowie zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali tuż przed północą. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że w zdarzeniu uczestniczy dwóch mężczyzn – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenie, zatrzymano jednego z uczestników bójki. To 23-latek, który w momencie zdarzenia był pijany. Poszkodowanego w bójce 41-latka karetką pogotowia przewieziono do szpitala. Mężczyzna doznał bowiem obrażeń ciała. W toku prowadzonego postępowania przez kryminalnych ze Szwederowa okazało się, że 41-latek padł ofiarą rozboju. – 23-latek okradł go, gdy ten leżał pobity na ziemi. Agresor ukradł mu pieniądze – dodaje kom. Słomski.

23-latkowi przedstawiono zarzut rozboju o charakterze chuligańskim. Po przesłuchaniu w prokuraturze, został skierowany do sądu wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do niego i 23-latek spędzi za kratkami najbliższe trzy miesiące. Wiadomo też, że grozi mu za ten rozbój surowa kara, bowiem miał on charakter chuligański.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści