Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zabierasz rower do pociągu regionalnego? Dostaniesz prezent

Dodano: 01.08.2023 | 13:58

Na zdjęciu: Od dziś (1 sierpnia) w kasach biletowych Polregio na stacjach Bydgoszcz Główna, Toruń Główny, Solec Kujawski, Mogilno i Inowrocław kupujący bilety na przewóz rowerów będą mogli odebrać praktyczny upominek - saszetkę na ramę rowerową.

Fot. Szymon Zdziebło dla UMWKP/archiwum

Kupujesz bilet na przewóz roweru pociągiem regionalnym? W Bydgoszczy, jak i na czterech innych stacjach na terenie województwa czeka na Ciebie praktyczny prezent. 

Jak przekazuje Biuro Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego, od dziś (1 sierpnia) w kasach biletowych Polregio na stacjach Bydgoszcz Główna, Toruń Główny, Solec Kujawski, Mogilno i Inowrocław kupujący bilety na przewóz rowerów będą mogli odebrać praktyczny upominek – saszetkę na ramę rowerową.

Rozszerzamy w ten sposób naszą trwającą od 1 lipca akcję promocyjną, w ramach której atrakcyjne gadżety (zagłówki, termosy turystyczne, śniadaniówki ze sztućcami, poduszki, butelki na zimne napoje) mogą otrzymać osoby kupujące bilety miesięczne – dodają urzędnicy. Więcej o tej akcji przeczytasz TUTAJ.

Działania promocyjne są współfinansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach projektu „Zakup elektrycznego taboru kolejowego do obsługi transportu pasażerskiego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”. Dzięki niemu urząd marszałkowski zakupił pięć czteroczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Elf 2, wyprodukowanych w bydgoskiej PESIE

Roczne nakłady samorządu województwa kujawsko-pomorskiego na utrzymanie regionalnych pasażerskich połączeń kolejowych wynoszą 200 mln złotych. Za obsługę regionalnych pasażerskich połączeń kolejowych w naszym regionie do 2030 roku odpowiedzialni są operatorzy Arriva RP i Polregio.

CZYTAJ TAKŻE: PESA dostarczy pociągi dla Kujaw i Pomorza?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments