[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pociągiem Arriva bezpośrednio z Bydgoszczy do Helu

Dodano: 13.08.2018 | 10:42

Na zdjęciu:

Fot. mat. pras.

Codziennie, do 31 sierpnia z dworca kolejowego Bydgoszcz Główna o godzinie 7:21 odjeżdża wakacyjny pociąg „SŁONECZNY PATROL” do Helu przez Gdańsk, Gdynię, Władysławowo, Jastarnię, Juratę. Do stacji końcowej Hel pociąg dojeżdża o godzinie 11:15 i dzięki temu jest najszybszym bezpośrednim połączeniem z Bydgoszczy.

Czas przejazdu to jedyne 3 godziny 54 minuty. Pociąg przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych, posiada klimatyzację oraz gniazdka elektryczne. W ofercie obowiązują promocje:

  • 15% zniżki na bilety powrotne
  • 15% zniżki dla osób dorosłych podróżujących z dziećmi do lat 16
  • „Tanie środy z Arriva” – bilety w cenie 19,00 i 29,00 zł do nabycia za pośrednictwem strony www.arriva.pl
  • Honorowane są wszystkie ulgi ustawowe, w tym m.in. szkolne (37%), Karta Dużej Rodziny (37%), studenckie (51%)

Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z „Klubu rabatowego Arriva”, między innymi na wstęp do Lunaparku we Władysławowie, na wejście na wieżę widokową we Władysławowie czy do wypożyczalni rowerów w kilku punktach na Półwyspie Helskim.

Letnie połączenia kolejowe to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek czy weekendowy wypad w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje dotyczące wakacyjnych połączeń Bydgoszcz – Hel na stronie www.arriva.pl.

Po przyjeździe pociągu na stację Władysławowo o godzinie 10:36, następuje skomunikowanie z autobusem Arriva odjeżdżającym do Karwii przez Rozewie i Jastrzębią Górę. Odjazd autobusu o godzinie 11:00 z dworca autobusowego znajdującego się obok dworca kolejowego. W ramach oferty „kolej + bus”, dla wszystkich pasażerów autobusów Arriva z Władysławowa do Karwii, przysługuje 10% zniżki za okazaniem biletu kolejowego.

Więcej informacji o połączeniach na stronie https://arriva.pl/art/725/multi-plaza.html.