Bydgoszcz
1C
90% wilgotność
Wiatr: 1km/h SSW
H 1 • L 0
3C
Czw
5C
Pt
4C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPOLITYKAPociągnij za szczęśliwą wstążkę w loterii Centrum Handlowego RONDO
deszcznagrod-28092016-slider
12.10.2016 | 13:32

Pociągnij za szczęśliwą wstążkę w loterii Centrum Handlowego RONDO

Do wygrania jest niemal tysiąc nagród!

Na zdjęciu: Loteria trwa do 16 października.

Fot. CH Rondo

Jeszcze tylko do 16 października mieszkańcy Bydgoszczy mogą wziąć udział w najnowszej loterii Centrum Handlowego RONDO. Do wygrania ponad 900 nagród o łącznej wartości blisko 34.000 złotych. Na klientów czekają m.in. kamery samochodowe oraz sprzęt AGD.

Zasady loterii są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO (w tym minimum 50 złotych wydane na terenie galerii), zarejestrować paragon u hostessy w Punkcie Obsługi Loterii znajdującym się w sąsiedztwie perfumerii Sephora i zerwać „szczęśliwą” wstążkę, aby sprawdzić, czy wygrało się nagrodę. Każde wydane 100 złotych to jedna szansa w loterii.

W loterii wstążkowej klienci mogą „zrywać” atrakcyjne nagrody m.in. kamery samochodowe, biżuteria czy ekspresy do kawy Krups. W puli nagród są również karty podarunkowe o wartości 30, 50, 100 złotych i 500 złotych na dodatkowe zakupy w CH RONDO.

Dodatkowo, każdy posiadacz kuponu promocyjnego może powalczyć o nagrodę główną w loterii, czyli kartę podarunkową o wartości 1.000 złotych. Wystarczy tylko wypełnić posiadany kupon swoimi danymi osobowymi i wrzucić go do urny promocyjnej. Finałowe losowanie odbędzie się 16 listopada.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.


Powiązane treści