Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 4 • L 3
2C
Nd
2C
Pon
1C
Wt
-1C
Sr
-2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePoczątek tygodnia na monitoringu miejskim. Co zobaczył pracownik straży miejskiej?
kamery bydgoszcz
14.09.2016 | 08:58

Początek tygodnia na monitoringu miejskim. Co zobaczył pracownik straży miejskiej?

Do opisanych w tekście zdarzeń doszło w centrum Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Nagrania z miejskich kamer sprawdzają funkcjonariusze straży miejskiej.

Fot. wolny dostęp

Osoby obsługujące monitoring miejski widzą naprawdę wiele. Przekonało się o tym kilka osób, których zachowanie niezgodne z prawem sprawiło, że trafili wprost w ręce policjantów.

W ubiegły poniedziałek (12 września) około godz. 22:09, pracownik straży miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył grupę osób na Starym Rynku. Jeden ze znajdujących się tam mężczyzn proponował pozostałym zażycie białego proszku. Substancję miał w woreczku strunowym, który schował w skarpecie. Na miejsce został skierowany patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Takie same zakończenie wieczoru, a raczej już nocy, spotkało parę osób idących na Wyspę Młyńską. Wczoraj (13 września) ok. godz. 2:52 znajdowali się oni na ul. Pod Blankami. Kamery monitoringu miejskiego nagrały moment, w którym mężczyzna przekazał idącej z nim kobiecie woreczek z białym proszkiem.

Tego samego dnia, lecz nieco później (ok. godz. 4:34), wzrok operatora monitoringu miejskiego przykuły dwie kobiety idące na Starym Rynku z reklamówkami pełnymi kwiatów. Po sprawdzeniu zapisu z monitoringu okazało się, że kobiety wcześniej wyrwały kwiaty z gazonów na ul. Mostowej. Kobiety zostały zatrzymane przez policjantów skierowanych na Wyspę Młyńską.


Powiązane treści