Bydgoszcz
1C
Śnieg
83% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 2 • L -0
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPoczuj się jak bohater gry komputerowej. LaserFight zaprasza na wyjątkową zabawę!
25.11.2021 | 12:00

Poczuj się jak bohater gry komputerowej. LaserFight zaprasza na wyjątkową zabawę!

Na zdjęciu: Zabawa odbywa się w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach.

Fot. nadesłane

Ciemne pomieszczenie, a w nim Ty wyposażony w specjalną kamizelkę i broń laserową, z której strzelasz do wyłaniających się z zaułków osób. Trafiasz. Zdobywasz punkt. Chowasz się za ścianką pomalowaną fluorescencyjną farbą. Namierzasz kolejny cel i… nie jest to wcale gra komputerowa czy Twoja wyobraźnia. Taką realną przygodę możesz odbyć w LaserFight.

Miejsce do gry w laserowy paintball istnieje w Bydgoszczy już od ponad 10 lat. Lokal znajdujący się przy ulicy Dworcowej 100 to pierwszy taki punkt w województwie kujawsko-pomorskim. Powodem jego powstania była chęć zwiększenia oferty rozrywkowej w naszym mieście. – Wtedy w Bydgoszczy nie było nic oprócz kręgli, więc pomyśleliśmy, że warto byłoby wprowadzić coś nowego – mówi Marcin Nowicki, przedstawiciel firmy LaserFight. Pomysł udało się zrealizować, a grupa zaangażowanych w to osób po dziś dzień chętnie udziela się też w różnych akcjach, takich jak na przykład Szlachetna Paczka, i zachęca innych do tego.

Laserowy paintball (inaczej określany jako Laser Tag) to forma rozrywki, w której – w przeciwieństwie do tradycyjnego paintballu – strzela się za pomocą wirtualnych pocisków z broni laserowej. Gra odbywa się z indywidualnie lub z podziałem na grupy. Jej największym atutem jest bezpieczeństwo, gdyż trafiony zawodnik nie odczuwa żadnych uderzeń, a jedynie poprzez dźwięk i światło dowiaduje się, że został postrzelony. Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy.

Zabawa odbywa się w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach. Dominują w nim labirynty wprowadzające w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, stroboskopy, koguty, lampy UV, fluorescencyjne graffiti oraz efekty dźwiękowe i dymne. – Wszystko to razem wzięte jest czymś, czego jeszcze nie przeżyliście – zapewnia Nowicki.

LaserFight to miejsce do spędzenia nietypowego popołudnia ze znajomymi, rodziną czy drugą połówką. Odwiedzić je mogą nie tylko dorośli, ale też i dzieci. Co więcej, mogą tam spędzić urodziny, jak z marzeń! W LaserFight wyprawiane są urodziny dla dzieci już od 8. roku życia. W ofercie firmy znajdują się różne pakiety przygotowane specjalnie pod tę uroczystość. Różnią się one nie tylko ceną, ale przede wszystkim liczbą możliwych gości oraz atrakcji, z jakich będą mogli oni skorzystać. Kilkugodzinna zabawa na takiej imprezie to nie tylko Laser Tag, ale też na przykład LaserShooter (laserowa strzelnica), gry na konsoli Xbox czy Kinect. Oczywiście jest też miejsce na odpoczynek w specjalnie przygotowanej sali, gdzie można również wspólnie zjeść tort i odśpiewać sto lat solenizantowi.

Inną opcją oferowaną przez LaserFight są vouchery, które można dowolnie skomponować w zależności od indywidualnych wymagań i możliwości finansowych. To ciekawa propozycja na prezent nie tylko dla fana gier komputerowych, ale też osoby ciekawej nowych wrażeń i przeżyć. A w tym miejscu na pewno ich nie zabraknie!

Szczegółowe informacje o ofercie LaserFight są dostępne na stronie www.laserfight.pl, profilu LaserFight na Facebooku oraz pod numerem telefonu 530 500 412.


Podobne wpisy

Powiązane treści