Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Podaruj bliskim magię kina!

Dodano: 20.12.2023 | 09:00

Na zdjęciu: Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci Multikino i można ją doładować dowolną kwotą od 30 do 500 zł.

Fot. mat. organizatora

Czy można podarować bliskim emocje i wspólny czas? Oczywiście, wystarczy wręczyć im kartę podarunkową Multikina! To wspaniały prezent dla młodszych i starszych, dla przyjaciół i rodziny! Z kartą podarunkową można zobaczyć w kinie wiele ciekawych premier, między innymi: produkcję ze świata DC „Aquaman i zaginione królestwo”, „Ferrari” z Adamem Driverem, „Akademię Pana Kleksa” z Tomaszem Kotem oraz animację „Wyfrunięci”.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla najbliższych, nie wiesz co ucieszy Twoją dziewczynę lub co podarować przyjacielowi, kino to zawsze trafiony prezent! Zwłaszcza, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz możliwość wyboru filmu. Obdarowana osoba sama zdecyduje czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza, film polski czy zagraniczną superprodukcję.

14 grudnia premierę miała „Wonka” – film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom młodego Willy’ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Ponadto reżyser James Wan i sam Aquaman – Jason Momoa – oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają 21 grudnia w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów pt. „Aquaman i zaginione królestwo”. Natomiast 29 grudnia do kin wejdzie „Ferrari” ze zmienionym nie do poznania Adamem Driverem jako wielkim Enzo Ferrari i piękną Penelope Cruz w roli jego żony. W filmie były kierowca rajdowy Enzo Ferrari jest w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą stoi u progu bankructwa. Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy. Przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Od 25 grudnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć wiele filmów przedpremierowo. W repertuarze wybranych kin widzowie znajdą między innymi „Akademię Pana Kleksa” i animację „Wyfrunięci”, które wejdą do kin 5 stycznia 2024 r. oraz komedię „Fuks 2”, która na stałe zagości w repertuarze 12 stycznia 2024 r.

W 2024 roku każdy z widzów również znajdzie dla siebie ciekawy tytuł. W repertuarze znajdą się między innymi: kolejna części animacji „Minionki”, produkcja „Mufasa: Król Lew”, „Garfield”, „W głowie się nie mieści 2”, „Kung Fu Panda 4” oraz „Sonic 3”. Premierę będzie miało również wiele polskich filmów, jak: „Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5”, „Sami swoi. Początek”, „Kos”, „Listy do M. 6” oraz „Czerwone Maki”. Nie można pominąć również wielkich hitów, które są najbardziej wyczekiwanymi premierami nadchodzącego roku: „Joker: Folie à deux” z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą w rolach głównych, „Diuna: Część druga”, „Godzilla x Kong: The New Empire” oraz „Gladiator 2”.

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci Multikino i można ją doładować dowolną kwotą od 30 do 500 zł. Zakupiona karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. Posiadacz karty może za jej pomocą kupić: bilety na dowolny seans filmowy w każdym Multikinie oraz przekąski dostępne w popcornbarze. Jest również możliwość zakupu karty online: https://prezentidealny.com/brand/48-multikino. Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w regulaminie na stronie www.multikino.pl.