Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesPodróżowanie staje się łatwiejsze. Dzięki tickeo.pl
26.04.2016 | 12:14

Podróżowanie staje się łatwiejsze. Dzięki tickeo.pl

Bilety do atrakcji turystycznych z całej Polski do kupienia w jednym miejscu - taki jest cel bydgoskiej firmy.

Na zdjęciu: Na Tickeo można kupić bilety w tańszych cenach.

Fot. Tickeo

Tickeo.pl to strona, której nazwę powinni zapamiętać wszyscy miłośnicy podróżowania. Portal ma umożliwić nie tylko zaplanowanie wyjazdu, ale też uproszczony sposób zakupu biletów w korzystnych cenach.

Pomysłodawcą oraz właścicielem Tickeo jest bydgoszczanin Mateusz Machulski – pasjonat podróży i lotnictwa, który odwiedził niemal czterdzieści krajów na całym świecie. Koncepcja stworzenia portalu zrodziła się podczas zeszłorocznych wakacji  w Hiszpanii. – Pomyślałem, że w polskim internecie nie ma jednej strony, gdzie mamy możliwość kupić bilety do atrakcji turystycznych. Planując podróż bez problemów zarezerwujemy nocleg, wynajmiemy samochód lub kupimy bilety na przelot samolotem, ale gdy chcemy zorganizować sobie czas w pewnym mieście to pojawia się luka – mówi Machulski.

Tickeo ma tę lukę zapełnić. Na portalu można nabyć bilety w niższych cenach, a proces zakupu ma być jak najłatwiejszy. – Przeprowadziliśmy wiele testów, które miały na celu usprawnienie tego procesu i możemy zapewnić, że jest to proces bardzo bezpieczny. Jesteśmy też otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, bo cały czas chcemy pracować nad udoskonaleniem strony – tłumaczy właściciel Tickeo.

Portal wystartował dwa tygodnie temu, a jego twórcy są zadowoleni z przebiegu tych kilkunastu dni. Dołączyli do nich już pierwsi partnerzy – Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy, mini golf w Bydgoszczy oraz Mega Park w Grudziądzu. Ta lista ma się stale powiększać. – Cieszy nas duże zainteresowanie projektem i fakt, że sprzedaliśmy już sporą ilość wejściówek. Nasi klienci doceniają, że mogą kupić bilety szybko, bez problemów, bezpiecznie i w niższej cenie niż w kasie biletowej – mówi Machulski, który przyznaje, że to dopiero początek długiej drogiej. – Naszym celem jest oferowanie biletów do atrakcji turystycznych w całej Polsce. Codziennie prowadzimy wiele rozmów, aby nasza oferta była coraz większa.

Obecnie na Tickeo dostępne są wejściówki do Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy, Parku Rozrywki Zaginiony Świat w Myślęcinku, Mini Golfa w Bydgoszczy, Mega Parku w Grudziądzu oraz na zwiedzanie Warszawy WPT1313. Warto jednak uważnie śledzić stronę, gdyż w każdym tygodniu ma pojawiać się na niej przynajmniej jedna nowa atrakcja. Ci, którzy odwiedzili już dane miejsce, mogą wymieniać się opiniami. Tickeo jest także dostępne na facebooku.


Powiązane treści