Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Podtrzymać zwycięską serię! Kursy polskich bukmacherów na mecze Zawiszy Bydgoszcz i Chemika Bydgoszcz

Dodano: 07.10.2022 | 11:49

Na zdjęciu: Bydgoskie zespoły już w najbliższy weekend rozegrają kolejne ligowe mecze.

Fot. nadesłane

Bydgoskie zespoły już w najbliższy weekend rozegrają kolejne ligowe mecze, które miejmy nadzieję ponownie zaowocują kompletem punktów, zarówno dla podopiecznych Piotra Kołca, jak i Wiktora Osińskiego. Naprzeciw Zawiszy Bydgoszcz w drugiej grupie III ligi stanie Polonia Środa Wielkopolska, a czwartoligowy Chemik Bydgoszcz na wyjeździe zmierzy się ze Startem Pruszcz. Na kogo stawiają bukmacherzy? Przyglądamy się kursom bukmacherskim na mecze bydgoskich drużyn piłkarskich.

Zawisza Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska

Ekipa Piotra Kołca po dwóch porażkach w meczach z Pogonią II Szczecin (1:5) i Błękitnymi Stargard (0:3) odblokowała się i zanotowała dwa bardzo ważne zwycięstwa. Przed dwoma tygodniami rozbili 5:1 Unię Janikowo, a w ostatniej kolejce wygrali 2:1 z Cartusią Kartuzy. Z bardzo dobrej strony w tych meczach zaprezentowali się Gabriel Falciano, Piotr Okuniewicz, Kamil Żylski i Maciej Koziara, którzy wpisali się na listę strzelców. Maciej Koziara nie będzie wspominał dobrze jedynie spotkania z Cartusią Kartuzy, bo w tym pojedynku obejrzał w doliczonym czasie gry czerwony kartonik.

Polonia Środa Wielkopolska w poprzedniej kolejce zaskakująco poradziła sobie z Pogonią II Szczecin. Choć bukmacherzy typowali wygraną rezerw wicelidera polskiej ekstraklasy, to gole Bartosza Bartkowiaka i Piotra Skrobińskiego, dały Polonii Środa Wielkopolska niezwykle cenne trzy oczka. Na tej wygranej skorzystała także drużyna Zawiszy Bydgoszcz, która zrównała się w liczbie zdobytych punktów z Pogonią II Szczecin.

Bukmacherzy wskazują, że wygrana padnie łupem Zawiszy Bydgoszcz, ale Polonia Środa Wielkopolska meczem z drużyną Pogoni II Szczecin udowodniła, że stać ją na zwycięstwa z zespołami faworyzowanymi przez analityków bukmacherskich. Czy trzy punkty zostaną w Bydgoszczy? Tego dowiemy się 8 października. Początek meczu o godzinie 14:00.

Kursy bukmacherskie na mecz Zawisza Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska:

Betfan: Zawisza Bydgoszcz – 1.53, remis – 4.65, Polonia Środa Wielkopolska – 4.75

Fortuna: Zawisza Bydgoszcz – 1.52, remis – 4.25, Polonia Środa Wielkopolska – 4.60

Superbet: Zawisza Bydgoszcz – 1.53, remis – 4.20, Polonia Środa Wielkopolska – 5.25

Więcej kursów na mecz: https://www.wygranaonline.com/bez-zbednych-kompromisow-jak-bukmacherzy-typuja-mecz-zawiszy-bydgoszcz-z-polonia-sroda-wielkopolska/.

Start Pruszcz – Chemik Bydgoszcz

Zespół Wiktora Osińskiego legitymuje się jeszcze dłuższą serią zwycięstw. Gracze Chemika Bydgoszcz po raz ostatni przegrali na początku września. Wówczas swoją wyższość pokazała Włocłavia Włocławek, która wygrała aż 4:0. Później jednak bydgoszczanie wygrali 2:1 ze Sportisem Łochowo, 1:0 z Pomorzaninem Serock oraz w ostatniej kolejce 4:0 z Notecianką Pakość. Hat-trickiem w tym pojedynku popisał się Patryk Perliński, a jedno trafienie dorzucił Piotr Siekirka. Te zwycięstwa wywindowały Chemika Bydgoszcz na szóste miejsce w tabeli i pozwoliły zmniejszyć stratę do lidera do trzech punktów.

Tymczasem Start Pruszcz prezentuje formę w kratkę. W ostatnich pięciu meczach raz wygrywali, by w następnej kolejce zanotować bardzo wysoką porażkę. Trzy wygrane i dwie porażki – to ich bilans poprzednich starć. W zeszłej kolejce wygrali 3:2 po bardzo emocjonującym meczu z Chełminianką Chełmno. Trzy punkty dały Startowi Pruszcz trafienia Bartosza Czerwińskiego oraz Jakuba Krukowskiego, a także samobójcza bramka Dawida Szpankiewicza.

Obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty i ewentualna porażka zawodników Wiktora Osińskiego sprawi, że ekipy zamienią się miejscami w tabeli. Bukmacherzy nie są w stanie wytypować wyraźnego faworyta. Choć minimalnie większe szanse na zwycięstwo dają Chemikowi Bydgoszcz, to możemy być pewni, że będziemy świadkami niezwykle wyrównanego starcia. Jego początek 8 października o godzinie 13:00.

Kursy bukmacherskie na mecz Start Pruszcz – Chemik Bydgoszcz:

Betfan: Start Pruszcz – 2.55, remis – 3.90, Chemik Bydgoszcz – 2.15

Etoto: Start Pruszcz – 2.40, remis – 3.80, Chemik Bydgoszcz – 2.25

STS: Start Pruszcz – 2.40, remis – 3.80, Chemik Bydgoszcz – 2.25

Bukmacherzy Betfan, Fortuna, Superbet, Etoto i STS to legalni w Polsce bukmacherzy. Zawieranie zakładów u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard uzależnia. 18+