Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
61% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 20 • L 19
22C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
23C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPolicja prosi o pomoc. Trwają poszukiwania kobiety, która opuściła miejsce zamieszkania 14 lat temu
24.07.2018 | 10:24

Policja prosi o pomoc. Trwają poszukiwania kobiety, która opuściła miejsce zamieszkania 14 lat temu

Kobieta miała udać się do Włoch.

Na zdjęciu: Policja przedstawiła zdjęcia kobiety przed zaginięciem (z lewej) oraz jej przypuszczalnego aktualnego wyglądu (z prawej).

Fot. KPP Grudziądz

Funkcjonariusze grudziądzkiej policji poszukują kobiety, która zaginęła przed kilkoma laty.

Kobieta opuściła miejsce zamieszkania w 2004 roku! – Jej poszukiwania trwają od 24 marca 2011 roku – mówi st. asp. Jacek Jeleniewski, oficer prasowy komendy miejskiej policji w Grudziądzu. Jak ustalono, Joanna Lewandowska miała udać się do Włoch. – Do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca pobytu 49-letniej kobiety – dodaje st. asp. Jeleniewski.

Policjanci przedstawili zdjęcia 49-latki przed zaginięciem i jej przypuszczalny aktualny wygląd. – Pracujący w sprawie funkcjonariusze zwrócili się do biegłego o wykonanie progresji wiekowej poszukiwanej – podkreśla rzecznik prasowy grudziądzkich policjantów. Funkcjonariusze ponowili swój apel o pomoc w odnalezieniu zaginionej.

Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma siwiejące lub farbowane włosy, niebieskie oczy, owalny kształt twarzy.

– Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej powinny skontaktować się z nami, dzwoniąc pod nr 112 lub do dyżurnego grudziądzkiej komendy miejskiej. Informację można też przekazać bezpośrednio do zespołu do spraw poszukiwań KMP w Grudziądzu – kończy st. asp. Jacek Jeleniewski.


Powiązane treści