Bydgoszcz
13C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 14 • L 10
13C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
12C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPolicja prosi o pomoc. Trwają poszukiwania kobiety, która opuściła miejsce zamieszkania 14 lat temu
zaginiona_ Joanma Lewandowska - KPP Grudziądz
24.07.2018 | 10:24

Policja prosi o pomoc. Trwają poszukiwania kobiety, która opuściła miejsce zamieszkania 14 lat temu

Kobieta miała udać się do Włoch.

Na zdjęciu: Policja przedstawiła zdjęcia kobiety przed zaginięciem (z lewej) oraz jej przypuszczalnego aktualnego wyglądu (z prawej).

Fot. KPP Grudziądz

Funkcjonariusze grudziądzkiej policji poszukują kobiety, która zaginęła przed kilkoma laty.

Kobieta opuściła miejsce zamieszkania w 2004 roku! – Jej poszukiwania trwają od 24 marca 2011 roku – mówi st. asp. Jacek Jeleniewski, oficer prasowy komendy miejskiej policji w Grudziądzu. Jak ustalono, Joanna Lewandowska miała udać się do Włoch. – Do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca pobytu 49-letniej kobiety – dodaje st. asp. Jeleniewski.

Policjanci przedstawili zdjęcia 49-latki przed zaginięciem i jej przypuszczalny aktualny wygląd. – Pracujący w sprawie funkcjonariusze zwrócili się do biegłego o wykonanie progresji wiekowej poszukiwanej – podkreśla rzecznik prasowy grudziądzkich policjantów. Funkcjonariusze ponowili swój apel o pomoc w odnalezieniu zaginionej.

Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma siwiejące lub farbowane włosy, niebieskie oczy, owalny kształt twarzy.

– Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej powinny skontaktować się z nami, dzwoniąc pod nr 112 lub do dyżurnego grudziądzkiej komendy miejskiej. Informację można też przekazać bezpośrednio do zespołu do spraw poszukiwań KMP w Grudziądzu – kończy st. asp. Jacek Jeleniewski.


Powiązane treści