Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
69% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 16 • L 15
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
17C
Sob
18C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicja szuka osoby, która podrzuciła odpady budowlane na Osowej Górze
18.11.2020 | 18:16

Policja szuka osoby, która podrzuciła odpady budowlane na Osowej Górze

Na zdjęciu: Policja.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policja co jakiś czas prosi o kontakt świadków różnych zdarzeń drogowych na terenie Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego. Na obszernej liście najnowszych zdarzeń dominują różnego rodzaju stłuczki, ale funkcjonariusze poszukują także osoby, która zaśmieciła teren na Osowej Górze.

Do podrzucenia odpadów doszło w środę, 29 lipca przy ulicy Srebrnej 12. Tego dnia, jak opisują policjanci, nieustalona osoba zaśmieciła prywatny teren odpadami zmieszanymi, między innymi gruzem, ziemią, tekturą i elementami zbrojeniowymi. Świadkowie, którzy mogli widzieć to zdarzenie, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ulicy Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod numerami 47 751 13 78, całodobowo 47 751 13 59. Przy kontakcie należy powołać się na numer sprawy L.dz. III E – 4105/20.


CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Żołędowie. Maszyna rolnicza wciągnęła mężczyznę


Policjanci z Błonia poszukują także osób, które widziały inne zdarzenia drogowe. Poszukiwany jest między innymi sprawca kolizji drogowej na Jarach. Do zdarzenia doszło 18 października, w godzinach 19:35 – 19:50 na skrzyżowaniu ulic Władysława IV a Czerwonego Krzyża. Tam nieznany kierujący nieustalonym pojazdem koloru najprawdopodobniej niebieskiego lub granatowego o numerach rejestracyjnych zaczynających się od PO nie ustąpił pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Honda, w wyniku czego uderzył w przód tego pojazdu, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i tylna częścią auta uderzył w betonowy słup przy posesji nr 59 na ulicy Czerwonego Krzyża. Jak opisują policjanci, kierujący pojazdem wjechał na parking przy ulicy Huzarskiej 3, gdzie prawdopodobnie chciał się ukryć i uniknąć konsekwencji. Gdy podbiegła do niego kierująca hondą, sprawca kolizji dynamicznie ruszył z parkingu uszkadzając kolejne auto marki Ford. Skierował się w kierunku ulicy Księżycowej – tam porzucił pojazd i uciekł.

Pełna lista zdarzeń, których świadkowie są poszukiwani przez bydgoską policję, znajduje się na stronie: bydgoszcz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści