Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 11 • L 11
17C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicja szuka oszusta, który włamał się na portal społecznościowy. W Bydgoszczy wypłacał pieniądze [ZDJĘCIA]
24.06.2021 | 13:38

Policja szuka oszusta, który włamał się na portal społecznościowy. W Bydgoszczy wypłacał pieniądze [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Podejrzewany mężczyzna.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez nieustalonego sprawcę, który po przełamaniu zabezpieczenia na jednym z portali społecznościowych wysyłał za pośrednictwem aplikacji wiadomości z prośbą o pożyczenie pieniędzy z wykorzystaniem kodów BLIK. Osoby pokrzywdzone myśląc, że korespondują ze swoimi znajomymi lub rodziną, udostępniły owe kody. Tym samym umożliwiły sprawcy wypłatę pieniędzy z bankomatów na terenie Bydgoszczy.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, iż sprawcą jest mężczyzna widoczny na załączonych zdjęciach. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do jego identyfikacji. Można je przekazać prowadzącemu postępowanie funkcjonariuszowi pod numerem telefonu 47 751 11 19, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I PG 840/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści