Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 2 • L 0
1C
Sr
1C
Czw
-1C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicja szuka sprawcy zdarzenia drogowego na Glinkach [WIDEO]
27.03.2020 | 10:33

Policja szuka sprawcy zdarzenia drogowego na Glinkach [WIDEO]

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy kolizji, która miała miejsce kilka miesięcy temu na osiedlu Glinki. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 maja 2019 roku, około godz. 10:35 na ulicy Kreciej (niedaleko skrzyżowania ulicy Glinki z Dąbrowa oraz terenu przy stadionie Chemika, gdzie zwyczajowo odbywa się giełda). Jak informuje policja, było ono spowodowane przez nieustalonego kierującego, który poruszając się pojazdem marki Land Rover koloru ciemnego podczas manewru omijania uderzył swoim pojazdem w prawy bok zaparkowanego pojazdu marki Kia Picanto i je uszkodził. Kierujący pojazdem marki Land Rover, bez wysiadania z auta, oddalił się z miejsca zdarzenia.

W toku wykonanych czynności zabezpieczono monitoring. Na jego podstawie ustalono, że zdarzenie obserwował mężczyzna w starszym wieku stojący przy swoim zaparkowanym samochodzie marki VW Polo koloru białego. Całą sytuację, jak i sprawcę, mógł widzieć również kierowca samochodu marki Opel Agila koloru srebrnego o początkowym wyróżniku numeru rejestracyjnego CZN, który wymijał pojazd Land Rover.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby, która kierowała samochodem marki Land Rover i szczególnie proszą o kontakt świadków, o których mowa powyżej. Informację można przekazać mailowo: marek.zielinski@bg.policja.gov.pl lub pod numerem telefonu 52 588 15 54, a także całodobowo pod numerami 52 588 15 59 lub 112.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści