[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policja zatrzymała nastolatka z Fordonu. Był zamieszany w przestępczość narkotykową i rozbój

Dodano: 02.10.2022 | 08:23

Na zdjęciu: 19-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Fot. mat. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu zatrzymali bydgoszczanina, który miał związek z przestępczością narkotykową i rozbojem. Mężczyzna został zatrzymany na trzy miesiące.

W minioną środę policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 19-latka, który według ich informacji miał być zamieszany w przestępczość narkotykową.

Podczas przeszukania znaleźli znaczne ilości środków odurzających i psychotropowych – po badaniach okazało się to być 135 g kryształu MDMA w postaci białego proszku, 50 g tabletek MDMA oraz 26 g marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.

– Policjanci w tym czasie gromadzili materiał dowodowy, ponieważ posiadanie znacznej ilości środków odurzających to nie jedyne przewinienie bydgoszczanina. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że odpowiada on również za handel środkami odurzającymi w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz za nakłanianie innej osoby do dokonania rozboju w sierpniu 2022 roku. Wówczas pokrzywdzony utracił telefon o wartości kilku tysięcy złotych – mówi nadkom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

Jeszcze w środę mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, handlu nimi w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz sprawstwa kierowniczego dokonania rozboju.

Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. W czwartek sędzia zdecydował się aresztować go na trzy miesiące.

Policja zatrzymała nastolatka z Fordonu. Był zamieszany w przestępczość narkotykową i rozbój
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
1 miesiąc temu

Ćpuny do wora a wór do jeziora. Dobrze tak trzymać Panowie!