Bydgoszcz
1C
Śnieg
95% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 2 • L 0
3C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
7C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicjanci kontrolowali ruchliwe skrzyżowanie w Bydgoszczy. Jakie efekty?
Radiowóz - policja - Śródmieście - ED
09.08.2016 | 13:43

Policjanci kontrolowali ruchliwe skrzyżowanie w Bydgoszczy. Jakie efekty?

Policjanci skupili się na przejazdach na czerwonym świetle.

Na zdjęciu: policja

Fot. archiwum

Policjanci cyklicznie przeprowadzają akcję mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. W ostatnich dniach skupili się na kierowcach ignorujących czerwone światło.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu do zwalczania agresywnych zachowań na drodze wspólnie z funkcjonariuszami z WRD KWP, wykorzystując Mobilne Centrum Monitoringu, kontrolowali zachowanie kierowców na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Fordońskiej. Funkcjonariusze obsługujący policyjnego busa wyposażonego w zestaw kamer rejestrowali samochody przejeżdżające na czerwonym świetle, które następnie były zatrzymywane przez patrol. Mandatami ukarano łącznie sześciu kierowców.

To nie jedyna akcja bydgoskiej drogówki w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że pod koniec lipca, w dzień św. Krzysztofa, funkcjonariusze kontrolowali kierowców przy ul. Focha i al. Jana Pawła II, jednak zamiast mandatów, wraz z Kapelanem kujawsko-pomorskiej Policji ks. Prałatem Stanisławem Kotowskim, wręczali ulotki.

 


Powiązane treści