Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci poszukują 45-latka. Ostatnio z najbliższymi kontaktował się na początku miesiąca

Dodano: 21.07.2020 | 08:56

Poszukiwania mężczyzny prowadzą policjanci.

Na zdjęciu: Funkcjonariusze opublikowali wizerunek poszukiwanego 45-latka.

Fot. KMP Grudziądz

Grudziądzcy policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą 45-letniego Krzysztofa Jabłońskiego. – Mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z najbliższymi 9 lipca – mówią funkcjonariusze.

45-latek właśnie w czwartek, 9 lipca po raz ostatni kontaktował się z rodziną. Kryminalni z Komedy Miejskiej Policji w Grudziądzu opublikowali rysopis zaginionego mężczyzny.

– Ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, oczy koloru brązowego, zarost – broda – wylicza asp. sztab. Robert Szablewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. – Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt – mówi.

Policjanci proszą, aby zwracać uwagę na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. – W przypadku napotkania zaginionego prosimy poinformować najbliższą jednostkę policji, dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222 – dodaje asp. sztab. Robert Szablewski. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments