Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicjanci szukają kobiety. To ona odebrała pieniądze skradzione metodą na wnuczka! [WIDEO]
09.07.2021 | 11:18

Policjanci szukają kobiety. To ona odebrała pieniądze skradzione metodą na wnuczka! [WIDEO]

Na zdjęciu: Kobieta jest podejrzewana o wzięcie pieniędzy skradzionych metodą na wnuczka.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie poszukują osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na „wnuczka”.  Do kradzieży doszło 17 maja 2021 r. w rejonie ulic Wdzydzkiej i Lubawskiej w Bydgoszczy. Policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać osobę, która według relacji pokrzywdzonej odebrała od niej pieniądze. – Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciu oraz filmie – mówi podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 76, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. KR-2309/21.

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
4 miesięcy temu

Trochę się rozeszła na boki na tym dobrobycie złodziejskim

Powiązane treści