Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci szukają świadków wypadku na krajowej 10. Tir potrącił 17-latka

Dodano: 03.07.2020 | 07:20
wypadek Bydgoszcz

Do zdarzenia doszło 14 czerwca - informują policjanci.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na odcinku krajowej 10 w miejscowości Steklin.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Torunia poszukują świadków groźnego wypadku, do którego w połowie czerwca doszło na odcinku krajowej 10 w miejscowości Steklin, a w którym ranny został 17-letni chłopak.

Jak informują funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 14 czerwca (niedziela), a zgłoszenie do policji wpłynęło około godziny 10:30. – Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 17-letni chłopak jadący drogą krajową 10 od strony Lipna w kierunku Torunia zjechał z pobocza na jezdnię. W wyniku tego został potrącony przez pojazd marki man, który jechał w tym samym kierunku – mówi o ustaleniach śledczych rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu podinsp. Wioletta Dąbrowska.

17-latek doznał w wyniku tego wypadku bardzo poważnych obrażeń. Chłopaka przetransportowano do jednego ze szpitali w Bydgoszczy. Jednocześnie, śledztwo w związku z tym zdarzeniem prowadzą policjanci z komendy w Dobrzejewicach.

Śledczy apelują do świadków, którzy byli świadkami tego zdarzenia. – Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia,  przechodziły lub przejeżdżały w jego pobliżu, bądź w jakikolwiek sposób posiadają informację, które mogą pomóc w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt z numerami  telefonów 47 754 29  37 oraz 47 754 29 00 – kończy Dąbrowska.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments