Bydgoszcz
0C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 1 • L -1
9C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicjanci z Bydgoszczy poszukują mężczyzny. Przywłaszczył pieniądze z bankomatu
policja fordon
04.12.2019 | 17:44

Policjanci z Bydgoszczy poszukują mężczyzny. Przywłaszczył pieniądze z bankomatu

Na zdjęciu:

Fot.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce 17 kwietnia 2019 roku około godziny 11:36 przy alei Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 54 w Bydgoszczy. Pokrzywdzony dokonał autoryzowanej wypłaty gotówki w kwocie 1750 złotych, lecz nie zabrał ich z podajnika. Zrobił to natomiast mężczyzna widoczny na zdjęciu, który podszedł do bankomatu i przywłaszczył wypłacone wcześniej pieniądze. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu bankomatu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Informację można przekazać dyżurnemu Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny osobiście przy ulicy Ogrody 19a lub telefonicznie pod numerami 52 588 15 59 lub 112 (czynne całodobowo) powołując się na znak sprawy L.dz. V Kr- 1960/19 lub bezpośrednio prowadzącemu postępowanie sierż. szt. Dawidowi Gawęckiemu pod numerem telefonu 52 588 14 39.

Aktualizacja: Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. W związku zdjęcie przedstawiającego jego wizerunek zostało usunięte.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
1 rok temu

Jak można wypłacić tyle kasy i nie wziąć jej z bankomatu?! Za debilizm się płaci i jak na moje niech koleżki nie znajdą miał po prostu farta że spotkał debila przy bankomacie.

Zbigniew
1 rok temu

To pospiech, zmeczenie, zamyslenie, frustracja, powoduja, ze popelniamy takie bledy. Roztargnienie to dzisiaj raczej powszechne stany u ludzi i da sie to czesto zauwazyc np. u kierowcow czy pieszych a skutki tego bywaja oplakane. Zycze pechowcowi aby „znalazca” sie zreflektowal i oddal nieswoje pieniadze. A ten pechowiec wcale nie musi byc debilem jak ty Adrianie!

Dawrk
Dawrk
1 rok temu

Miałam problem z bs , wypłaciłam 1000 zł A na bankomacie pojawił się błąd🤦‍♀️ pieniędzy nie wypluło ,stałam pół godziny pod bankomatem mając nadzieję że to chwilowa usterka 🤦‍♀️na szczęście nie wypłacił A pieniądze po kilku msc czekania zwrócił bank 🤦‍♀️

Powiązane treści