[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci z regionu zyskają nowe radiowozy. Będą miały napęd elektryczny

Dodano: 12.02.2022 | 09:00

Na zdjęciu: Umowę na zakup radiowozów podpisali: Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy gen. Piotr Leciejewski oraz szef Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ireneusz Stachowiak.

Fot. KWP Bydgoszcz / materiały prasowe

Na wyposażenie kujawsko-pomorskiej policji niebawem trafią kolejne radiowozy. Tym razem będą to pojazdy o napędzie elektrycznym.

Szefowie kujawsko-pomorskich policjantów: nadinsp. Piotr Leciejewski oraz jego zastępca, insp. Marcin Woźniak oraz prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ireneusz Stachowiak podpisali w minionym tygodniu w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy porozumienie na zakup pojazdów.

– Zakup aut będzie możliwy po wyłonieniu w drodze procedury przetargowej kontrahenta, którego oferta będzie najkorzystniejsza – mówi rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz i precyzuje, że ze środków funduszu ochrony środowiska na zakup pojazdów wyasygnowano kwotę 350 tysięcy złotych.

Na bazie podpisanego porozumienia, policja zakupi dwa nowe elektryczne samochody, które trafią na wyposażenie komend w regionie.

Policjanci z regionu zyskają nowe radiowozy. Będą miały napęd elektryczny
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
9 miesięcy temu

Umowę podpisał nadinspektor Policji, a nie generał…