[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Policjanci z Szubina zatrzymali kierowcę dacii. 54-latek był pijany

Dodano: 28.07.2021 | 13:10

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum

Utrata prawa jazdy i zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to konsekwencje, jakie poniesie kierowca dacii, który został zatrzymany przez policjantów w jednej z podszubińskich wsi. O losach kierowcy zdecyduje sąd.

Mundurowi z szubińskiego komisariatu patrolując gminne miejscowości w jednej z nich skontrolowali dacię, której kierowca miał wyraźne problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. – Auto prowadził 54-letni mieszkaniec gminy. Z wnętrza pojazdu wyraźnie czuć było alkohol, dlatego kierowca został sprawdzony alkomatem, który wykazał w jego organizmie promil alkoholu – relacjonuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.


CZYTAJ TAKŻE: Dachowanie niedaleko Szubina. 72-letni sprawca był pijany!


W związku z popełnionym przestępstwem policjanci zatrzymali kontrolowanemu prawo jazdy i wręczyli wezwanie na przesłuchanie. Niebawem 54-latek usłyszy zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a ocena jego zachowania należeć będzie do sądu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments