Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 19 • L 16
14C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnalePolicjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. I przedstawili mu nowy zarzut
29.06.2017 | 07:10

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. I przedstawili mu nowy zarzut

Mężczyzna trafił już za kratki zakładu karnego.

Na zdjęciu:

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Bydgoscy policjanci we wtorkowe popołudnie zatrzymali do kontroli opla. Okazało się, że jego kierowcą jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Co więcej, nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 

Do zatrzymania doszło w miejscowości Makowiska znajdującej się na terenie gminy Solec Kujawski. Pojazd został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej funkcjonariuszy. Kierowcą auta okazał się 27-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kierujący ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Co więcej, 27-latek okazał się być poszukiwany listem gończym. Mundurowi zatrzymali go i przewieźli do komisariatu w Solcu Kujawskim – informuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut niedostosowania się do decyzji organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami. Podejrzany trafił już do zakładu karnego.


Powiązane treści