[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policyjna akcja „Blokers” na Błoniu. Nie obyło się bez zatrzymań i mandatów

Dodano: 07.10.2022 | 20:48

Na zdjęciu: Policjanci przeprowadzili kolejną akcję "Blokers" na Błoniu.

Fot. KWP Bydgoszcz / zdjęcie ilustracyjne

Ponad sto osób wylegitymowali policjanci z Błonia w ramach przeprowadzonej w czwartek (6 października) na osiedlu akcji pod kryptonimem „Blokers”. Nie obyło się bez mandatów i zatrzymań kilku osób.

To była kolejna tego typu akcja na terenie osiedla. – Głównym celem działań było ujawnianie osób spożywających alkohol w miejscach niedozwolonych oraz osób sprzedających alkohol nieletnim – słyszymy w komendzie.

Tylko w ciągu wczorajszej akcji policjanci wylegitymowali w sumie 117 osób. – Wobec 41 osób, które dopuściły się drobnego wykroczenia, policjanci zastosowali pouczenia, natomiast 14 ukarali mandatami karnymi za wykroczenia porządkowe – wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Nie obyło się bez zatrzymań. W ręce policjantów wpadł m.in. mężczyzna podejrzewany o posiadanie środków odurzających, a także kolejny mężczyzna, który znęcał się nad członkami rodziny. – Ponadto jeden ze sprawców poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 272 dni – precyzuje Kowalska.

Oprócz tego, policjanci ujęli także 13-latka, który naniósł wulgarne napisy na wiacie jednego z przystanków autobusowych. Kryminalni już zapowiadają, że akcje „Blokers” będą kontynuowane.

Policyjna akcja "Blokers" na Błoniu. Nie obyło się bez zatrzymań i mandatów
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments