Bydgoszcz
-3C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -3 • L -3
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicyjna akcja na Kapuściskach. Zabezpieczone automaty do gier hazardowych [ZDJĘCIA]
zabezpieczone automaty do gry_Kapuściska - KWP Bydgoszcz
25.05.2020 | 21:45

Policyjna akcja na Kapuściskach. Zabezpieczone automaty do gier hazardowych [ZDJĘCIA]

Postępowanie prowadzi teraz Krajowa Administracja Skarbowa.

Na zdjęciu: Automaty do gier zabezpieczone podczas policyjnej akcji na Kapuściskach.

Fot. KWP Bydgoszcz

Automaty do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci podczas akcji, jakie przeprowadzili w trakcie minionego tygodnia na bydgoskich Kapuściskach oraz w Brodnicy.

Policyjna akcja na Kapuściskach została przeprowadzona w miniony czwartek (20 maja). – Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjantom w czynnościach pomagali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Podczas przeszukania ujawnili oni cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. – Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania – dodaje Kowalska. Wspomniane postępowanie prowadzi teraz Krajowa Administracja Skarbowa. Już zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. – Niewykluczone, że właściciel lokalu usłyszy zarzuty – mówi podkom. Lidia Kowalska i przypomina, że za naruszenie przepisów karno-skarbowych grozi kara grzywny, a nawet trzy lata pozbawienia wolności.

Trzy automaty do gier zabezpieczyli z kolei podczas akcji na jednym z osiedli brodniccy kryminalni. – Maszyny służące do nielegalnych gier hazardowych, ujawnione zostały w jednym z lokali na brodnickim osiedlu – informuje asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy. Postępowanie także w tej sprawie prowadzą teraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści