Bydgoszcz
10C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 10 • L 9
12C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicyjna akcja w Śródmieściu. Wpadł 25-latek, który posiadał narkotyki
narkotyki bydgoszcz
22.07.2019 | 22:42

Policyjna akcja w Śródmieściu. Wpadł 25-latek, który posiadał narkotyki

Wobec mężczyzny zastosowano już tymczasowy areszt - informują śledczy.

Na zdjęciu: Podczas policyjnej akcji zabezpieczono ilości narkotyków.

Fot. KWP Bydgoszcz

Najbliższe trzy miesiące za kratkami spędzi 25-latek, którego zatrzymali bydgoscy policjanci. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Do akcji zatrzymania mężczyzny, którą przeprowadzili funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komisariatu ze Śródmieścia doszło w miniony czwartek, w momencie, gdy przejeżdżali ulicą Pomorską. – W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi mężczyzny, do którego jechali. Postanowili go zatrzymać – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Przy 25-latku policjanci znaleźli kilkanaście woreczków strunowych z białą substancją, kryształkami oraz suszem roślinnym, a do tego także pieniądze w kwocie ok. kilkuset złotych i dwa telefony komórkowe. Kryminalni dokonali również przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny. – Policjanci podejrzewali, że 25-latek ma tam znacznie więcej narkotyków. Nie mylili się – dodaje podkom. Kowalska. W pokoju, ujawniono opakowanie od telefonu, w którym znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym, a w opakowaniu po środku zapachowym znajdowały się zawiniątka foliowe z suszem roślinnym oraz tabletki extazy.

W sumie podczas akcji, policjanci zabezpieczyli ponad 49 g amfetaminy, 43 g marihuany, niemal 6 g metaamfetaminy i 8 tabletek extazy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Już wiadomo, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, bowiem sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec niego takiego środka zapobiegawczego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści