Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L -1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePolicyjna grupa SPEED w akcji. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy [WIDEO]
policja_Peszkowskiego Grudziądz_przekroczenie prędkości_ grupa SPEED - kadr
04.04.2020 | 19:44

Policyjna grupa SPEED w akcji. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy [WIDEO]

Na zdjęciu: Jeden z kierowców przekroczył prędkość, jadąc 115 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 60 km/h.

Fot. KMP Grudziądz / kadr z nagrania

Funkcjonariusze z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość poruszając się ulicami miasta.

Na początku kwietnia, funkcjonariusze z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali uprawnienia do prowadzenia pojazdów dwóm osobom. Do pierwszego takiego zatrzymania doszło na ul. Peszkowskiego.- Policjanci odebrali prawo jazdy 44-letniemu mężczyźnie, który w obszarze zabudowanym pędził fordem fiestą z prędkością 131 km/h w miejscu, gdzie można jechać maksymalnie 80 km/h – mówi asp. sztab. Jacek Jeleniewski z Wydziału Ruchu Drogowego grudziądzkiej policji.

Do drugiego zatrzymania doszło także na ul. Peszkowskiego. Wówczas dokument uprawniający do kierowania pojazdów zatrzymano 34-latkowi, który jechał oplem, a w miejscu w którym obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h, jego pojazd poruszał się z prędkością 115 km/h. Wiadomo też, że obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami, a za kółko nie wsiądą przez najbliższe trzy miesiące.

Inna z kontroli miała miejsce na odcinku krajowej „16” w miejscowości Jankowice. Tam kierowca forda wyprzedzał inne pojazdy przez przejściem dla pieszych. – 34-letni mężczyzna został ukarany dwoma mandatami – dodaje asp. sztab. Jeleniewski i informuje, że 34-latkowi już wcześniej zatrzymano dokument za zbyt szybką jazdę. Okres przedłużenia zatrzymania dokumentu został mu przedłużony o kolejne trzy miesiące.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści