Bydgoszcz
19C
Słonecznie
63% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 21 • L 17
26C
Wt
27C
Sr
26C
Czw
22C
Pt
20C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesPOLISHOPA Design Thinking Conference 2016. Rusza rejestracja na trzecią edycję
Polishopa2016
12.05.2016 | 15:08

POLISHOPA Design Thinking Conference 2016. Rusza rejestracja na trzecią edycję

Początek przyjmowania zgłoszeń planowany jest na 16 maja.

Na zdjęciu: Organizatorami konferencji jest SHOPA i Uniwersytet Technologiczno-Przemysłowy.

Fot. Materiały prasowe

Dwa dni wykładów (Revolution Day oraz Innovation Day) i dwa dni warsztatów (Challange Days) czekają na uczestników tegorocznej edycji konferencji POLISHOPA, która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 22-25 czerwca. Oficjalne zapisy rozpoczynają się od początku przyszłego tygodnia.

POLISHOPA Design Thinking Conference przybliża uczestnikom metodykę Design Thinking, która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych. Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed trzema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencje w grodzie nad Brdą. Pierwsze dwie edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników.

Na cztery dni w Operze Nova zgromadzą się sympatycy, praktycy, eksperci, przedstawiciele jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking. Warsztat poprowadzi zagraniczny gość, który jednocześnie jest jednym z głównych prelegentów podczas części konferencyjnej. Po raz pierwszy udało się również zainteresować konferencją prelegenta ze Stanów Zjednoczonych, co powoduje, że konferencja zaczyna wykraczać poza obszar Starego Kontynentu i przybiera charakter globalny.

Konferencja otrzymała patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.


Powiązane treści